Бізнес-акваріум: гральний бізнес і переговори з МВФ

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page
Останні бізнес новини України за 22 вересня 2020. Фото: PIRO4D/Pixabay

Останні бізнес новини України за 22 вересня 2020. Фото: PIRO4D/Pixabay

Як уже повелося, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії, які стосуються відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, у бізнес-середовищі, у нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.


Уряд не залишає спроб запустити комісію з контролю над азартними іграми попри конфлікт норм, закладений у законопроєкті.

Quote«Кабмін планує створити її або сьогодні, або до кінця тижня, йдучи за спрощеною процедурою, можливість скористатися якою дає карантин. Головним претендентом очолити цю комісію є Борис Баум», — розповів The Page співрозмовник у «Слузі народу».

Джерело The Page в Мінфіні повідомило про те, що в понеділок прем'єр-міністр, міністри фінансів, економіки та голова Національного банку України провели телефонні переговори з Міжнародним валютним фондом.

Telegram Logo

«У МВФ налаштовані працювати з Україною. Але є питання, які їх турбують. Це великий дефіцит бюджету та виконання дохідної частини», — говорить джерело в міністерстві.

За його словами, з МВФ домовилися про те, що співробітники місії в Україні проведуть спільну роботу із цих питань і тільки після того може йтися про повноцінний приїзд представника МВФ до країни.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Як розповіло The Page джерело в «Слузі народу», голова фракції Давид Арахамія підтримав нинішнє керівництво «Укргідроенерго» та розпочав затяжний конфлікт із Кабміном за те, кому підпорядковуватиметься компанія.

«Укргідроенерго» — єдина прибуткова енергетична компанія за підсумками I півріччя.

Quote«Уряд намагається перепідпорядкувати компанію безпосередньо прем'єр-міністру. Зараз вона перебуває під контролем Міненерго. Її генеральний директор Ігор Сирота побачив у цьому ризик зміни керівництва компанії й, заручившись підтримкою Давида Арахамії, лобіює збереження статус-кво», — повідомив співрозмовник видання.
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини