IT

Інтелектуальний шопінг у чорну п'ятницю: дітям — Photoshop, дорослим — Python і поезія

Структура матеріалу
Фото: imthan/Pixabay

Фото: imthan/Pixabay

В 2020-му чорна п'ятниця пройде в основному онлайн, але це не скасовує ажіотажу. Крім техніки, їжі, одягу вже з початку цього тижня можна також зайнятися інтелектуальним шопінгом зі знижкою: наприклад, оплатити собі курс англійської, кінозйомки та віддати дітей вивчати ментальну арифметику.


1

Англійська від посольства та шкіл

Фото: Gerd Altmann/Pixabay

Фото: Gerd Altmann/Pixabay

Карантинний світ, де більшість взаємодій переходить в онлайн, не скасовує віртуальної глобалізації: кількість інформації, доступної користувачам зі знанням англійської, незмірно більше, ніж для тих, хто до неї ще не дістався.

Можливо, кінець 2020 — саме час вибудувати освітні плани на 2021: більшість мовних шкіл якраз проводять набори на зимовий семестр.

Telegram Logo

Наприклад, Британське посольство до чорної п'ятниці пропонує 30% знижки на курс MyClass для дорослих. Замовити здешевлений пакет можна з 26 по 28 листопада. При цьому 20 уроків обійдуться в 6,3 тис. грн, 80 — в 18,2 тис. грн.

Тут можна підтягнути англійську тим, кому це конче потрібно для роботи (наприклад, для переговорів із іноземними партнерами або листування з ними). Хоча ціна й чималенька, відгуки загалом позитивні.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Втім, можна навчитися і дешевше. Наприклад, АнтіШкола Space Deer обіцяє знижку до 50%, курси онлайн для дорослих стартують від 3900 грн.

English Office також запрошує — до 30 листопада можна записатися й отримати 20% знижки. Ціна за заняття в школі стартує без знижки від 200 грн у групі й до 450 — індивідуальне навчання.

Школа Speak UP у честь свого дня народження обіцяє подарувати місяць безкоштовного навчання. Тут треба врахувати, що акції у школи бувають чи не щомісяця — варто тільки залишити їм свій контакт, і вони телефонуватимуть вам роками і повідомлятимуть про них.

Отже, можна особливо не поспішати, адже доведеться оплатити відразу кілька місяців навчання. Ціна на сайті не вказана, але її точно можна порівняти з Британським посольством.

2

Їжа майбутнього, ПТСР та роботи

Фото: futurelearn.com

Фото: futurelearn.com

British council, крім курсів англійської, пропонує у співпраці з проєктом Future Learn безкоштовно або за невелику ціну ($60-280, залежно від курсу, тривалості доступу до інформації та пакета) прослухати лекції провідних університетів світу.

Quote«Подавши заявку на один зі ста курсів, ви зможете дізнатися, як це — вчитися в університеті Великобританії, і зможете отримати електронний сертифікат як визнання вашої плідної роботи», — йдеться на сайті посольства.

Щоб отримати безкоштовний доступ до додаткових опцій курсу, заявку просять подати до 5 лютого 2021 року. Теми лекцій (до платних пакетів додаються також і тести) — найрізноманітніші:

 • останні дослідження на тему раку та генетичних захворювань;
 • хімія атмосфери;
 • екологія (безліч лекцій про клімат, забруднення та захист навколишнього середовища);
 • наука про харчування, їжа майбутнього;
 • медичні роботи;
 • бізнес / цифровий маркетинг;
 • Project-management;
 • транспортні системи та інновації;
 • гендерна рівність;
 • як правильно читати поезію;
 • ПТСР: як виявляти, оцінювати ризик, запобігати і лікувати;
 • лекції для вчителів фізики etc.

Навчання проходить англійською, тому підійде тільки тим, кому вистачає знання мови для сприйняття інформації на слух.

3

Python, автокари й Excel

программинг-r0.jpg

Якщо теми університетських лекцій Future Learn здаються вам занадто розмитими, низка сайтів пропонує підтягнути або отримати з нуля конкретні навички — наприклад, Pluralsight поширює купон на 40% знижки до цих вихідних. Портал дає можливість вивчити мови програмування, опановуючи різні рівні складності.

Пакети навчання стартують від $19 на місяць до $143 на рік (знижка з $239). Крім того, у вас є 10 безкоштовних днів на кожен курс, щоб протестувати його до оплати. Очевидно, але варто нагадати: підключаючи зі своєї карти такі безкоштовні тести, не забудьте їх скасувати — інакше плата зніметься автоматично.

Дисконт до 75% можна отримати на сайті udacity.com. Сайт запевняє, що випускає студентів, які працюватимуть на ринку. Можна вивчити c ++, Python, принципи роботи автокарів і загальні основи програмування.

Поточна доступна знижка — 15%, вартість складе $1017 за три місяці навчання. Однак на сайті вказано, що ви можете зробити запит на дисконт побільше, заповнивши спеціальну форму, якщо ваш бюджет постраждав від COVID.

Два тижні безкоштовного доступу обіцяє в чорну п'ятницю також Skillshare — сайт із 17 тис. онлайн-курсів і уроків в сфері дизайну, бізнесу, фотографії, технологій, кінозйомки, крафта тощо. Пакет доступу коштує від $8 до $15 на місяць.

Цілий безкоштовний місяць навчання пропонує LinkedIn Learning. Теми — найрізноманітніші, наприклад, тут теж можна почати вивчати Python або основи менеджменту або маркетингу.

Сервіс GoSkills пропонує купити за $99 безлімітний доступ до всіх уроків на рік. Можна вивчити Microsoft Excel, метод Lean Six Sigma, фінанси, основи розробки програмного забезпечення etc.

Для роботи з перерахованими порталами також знадобиться знання англійської. Але що робити, якщо вивчати мову поки часу немає?

4

Android, юрист для блокчейна та фінанси

Фото: Gerd Altmann/Pixabay

Фото: Gerd Altmann/Pixabay

Знижки пропонують не тільки англомовні ресурси. Наприклад, прослухати відеолекції про дизайн, розробку додатків, маркетинг, управління продуктами українською мовою пропонує сайт Projector.

Річний доступ до бібліотеки за акційною ціною 27 листопада можна купити за 475 грн замість 950. Серед тем — брендинг, дизайн, ілюстрація, фронтенд, менеджмент, основи анімації тощо.

Обіцяють знижки також в ITEA (до 25%), на курсах програмування Cyberbionic Systematics (5%), у львівській IT-школі Logos IT (до 50%).

Бухгалтерам може бути цікавим пакет навчання від BDO Academy — в чорну п'ятницю записатися на курси можна зі знижкою від 15 до 35%.

Є знижки і для юристів: кілька наборів курсів до 27 листопада пропонує купити портал Протокол. Можна вивчити такі курси:

 • юридичний супровід ІТ-бізнесу,
 • інтелектуальне право,
 • GDPR і захист персональних даних,
 • курс з юридичного супроводу блокчейн-проєктів,
 • кримінальне право і захист бізнесу,
 • податкове право,
 • сімейне право,
 • курс з медіації,
 • трудове право,
 • господарське право.

Портал також зробив знижку на набори курсів із міжнародним правом. Ціни просять уточнювати в адміністратора.

Пропонує знижки до 60% на набір курсів також портал Laba. Наприклад, пакет «топменеджер» коштує 25,5 тис. грн замість 51 тис. грн, пакет «проджект-менеджер» — 20 тис. грн замість 40 тис. грн. Також можна вивчити маркетинг, бізнес-аналітику і HR.

5

Акторська майстерність, Photoshop і ментальна арифметика

Фото: Михаил Мингазов/Pixabay

Фото: Михаил Мингазов/Pixabay

Не забули до чорної п'ятниці і про дітей. Наприклад, їм обіцяють мистецтво моделі та акторської майстерності в LolaKIDS MODELS зі знижкою до 60%.

Портал Greencountry пропонує 13% знижку на англійську — семестр коштуватиме 4285-4830 грн замість 5100 грн (навчальний посібник доведеться докуповувати окремо за ціною 350-600 грн).

Цей же сайт пропонує відправити чад вивчати Photoshop зі знижкою в 40% (500 грн в місяць замість 800).

Дітей від 5 до 14 років також запрошують пізнати японську методику усного рахунку в школу ментальної арифметики. Якщо записатися до 29 листопада, знижка складе 30%.

6

Поповнити бібліотеку

Низка сервісів пропонує знижки до чорної п'ятниці і на літературу.

Наприклад, book24.ua обіцяє в п'ятницю скинути до 75%, grenka.ua — отримати промокод до 80% з 27 по 30 листопада. Середній розмір знижки на книги на цьому сайті становить 33%, максимальний — 80%.

Портал Bambook.com пропонує 80% знижки за репринт (акція триватиме до 31 грудня 2020), yakaboo.ua — до 50% на більш ніж 25 тис. книжок.

Навчальні матеріали та книги для дітей на Greencountry обіцяють продати дешевше на 70%, а bambook.com пропонує шкільну літературу зі знижкою в 45% (акція триватиме до 25 листопада).


7

Nota Bene!

Як можна зрозуміти, ціни варіюються від дуже низьких до таких, що вимагають непоганого доходу, тому потрібно вивчити всі варіанти та проконсультуватися до покупки будь-якого онлайн-курсу (наприклад, дізнатися, чи гарантує сайт працевлаштування, хто проводить лекції, чи інтерактивне навчання або ви купуєте просто інформацію).

Головне, про що не варто забувати чорної п'ятниці, — інтелектуальний шопінг, як і будь-який інший, повинен бути розумним, як би іронічно це не звучало. Треба заздалегідь розставити пріоритети та не намагатися придбати 10 курсів навчання тільки через велику знижку.

По-перше, у вас не вистачить на них часу. По-друге, безкоштовні тижні та місяці навчання в комплексі обернуться чималими платежами.

Крім того, уважно дивіться, помісячно або за рік береться оплата — цим сильно грішать англомовні сайти, перерахуйте обидва варіанти і тільки потім прийміть рішення.

Можливо, виявиться, що ви не були готові викласти $200 за лекції про сторітелінг від Ніла Геймана, але після введення даних карти залишиться тільки розслабитися та просвічуватися.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини