Facebook Pixel
IT

Vodafone запустив в Україні платформу для автоматизації бізнесів

Автор

Мобільний оператор «Vodafone Україна» запустив послугу пакетного управління IoT Sim-картами IoT Monitor, яка дозволить бізнесу автоматизувати процеси. Вона запущена на базі глобальної IoT-connectivity платформи, повідомили представники мобільного оператора під час презентації у Києві. Нову послугу з кінця минулого року тестували великі банки та транспортні компанії.

Як повідомив The Page начальник департаменту цифрових рішень та платформ «Vodafone Україна» Микола Тракнов, це допоможе компаніям, які мають багато підключень, зменшити затрати на логістику, оскільки відслідковувати неполадки вони зможуть дистанційно.

«Важко сказати, на скільки зменшаться витрати. Навіть в банках це може бути по-різному, скажімо, банкомати підключаються по-різному», — зазначив він.

Запуск послуги пояснюється тим, що, згідно з прогнозами мобільного оператора, у 2020 році кількість IoT-підключень в Україні зросте з 3,3 млн до 4,5 млн. Загалом у 2019 році до платформи Vodafone Global IoT підключилося понад 99 млн IoT-пристроїв.

Telegram Logo

Наразі IoT connectivity-платформа доступна компаніям у 42 країнах світу, а послугою IoT Monitor переважно користуються банки, охоронні, транспортні та логістичні компанії.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини