«УкрАвто» виводить на наш ринок ультрадоступний бренд китайських кросоверів

Фото: Jetour

Фото: Jetour

Українська презентація Jetour Х70 відбудеться 17 листопада, але The Page дізнався всі подробиці клона Chery Tiggo 8 за ціною 508-551 тис. грн.

У той час як інші оператори в умовах тривалого карантину заморожують свою активність, відмовляючись навіть від онлайн-прем'єр, «УкрАвто» фонтанує інфоприводами. Найстаріший гравець автомобільного ринку послідовно запустив CKD-збірку модельного ряду «Лада» і кросовера Renault Arkana, повертає в Україну SsangYong плюс виводить на ринок ще одну марку концерну Chery. У портфелі китайського холдингу цілий ряд суббрендов із не дуже зрозумілою для нашої ментальності логікою позиціонування. Ось і Jetour презентують як молодіжну й доступнішу альтернативу Chery, який важко звинуватити і в підвищеному ціноутворенні, і в відсталості конструктивних рішень. Тим паче це будуть одні й ті ж паркетники, що розрізняються лише «шильниками» та оснащенням.

Сказати, що ця новина стала несподіваною — не сказати нічого: китайці щосили готуються до експансії на ринки екс-СРСР свого преміумного бренду кросоверів Exeed, а створений два роки тому Jetour спочатку призначався виключно для внутрішнього користування.

Telegram Logo
Фото: Jetour

Фото: Jetour

Назва марки складається з двох ієрогліфів, які беруть свій початок в класичній китайській літературі. Перший означає «успішну кар'єру», другий — «світ повертається в один і той же місце, але різними шляхами». Англомовна транслітерація зводить їх до слів jet і tour (з анг. — «зручне подорож»), шляхом злиття яких і з'явився в 2018 році суббренд Jetour.

Як мінімум до весни Jetour буде представлений у нас однією-єдиною моделлю — кросовером X70, що є компіляцією тепло зустрінутого на нашому ринку Chery Tiggo 8. Це середньорозмірний передньопривідний паркетник із бензиновим турбомотором (1500 куб. См, 147 л. С., 210 Нм) , який можна буде замовити з 5-ступінчастою МКП або 8-ступінчастим АКП з двома зчепленнями.

Фото: Jetour

Фото: Jetour

Як і у випадку з «вісімкою», у X70 багате за мірками класу оснащення: «панорамна» камера кругового огляду, асистанси моніторингу сліпих зон, допомоги при парковці й попередження щодо виїзду зі смуги, 12,3-дюймова світлодіодна панель приладів і т. д. Гарантія так само стандартна для Chery — 4 роки або 100 тис. км пробігу, в залежності від того, що настане раніше. Тобто «джетури» будуть і продаватися, і обслуговуватися в дилерській мережі Chery Ukraine.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

За версію з «механікою» Luxury МT київський дилер просить $17,9 тис. (508,5 тис. грн), за топове виконання з автоматичною коробкою передач — $19,4 тис. (551,35 тис. грн). Аналогічні за комплектацією Tiggo 8 оцінюються в 581,6 і 667,9 тис. грн відповідно.

Фото: Jetour

Фото: Jetour

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини