«Київстар», Vodafone чи lifecell: кого обрати. Топ найвигідніших мобільних тарифів

Структура матеріалу
Найбільш вигідні тарифи «Київстар», Водафон та Лайфсел 2021

Найбільш вигідні тарифи «Київстар», Водафон та Лайфсел 2021

Мобільний зв’язок — дуже вигідний бізнес. За даними НКРЗІ, минулого року оператори заробили на ньому близько 47 млрд грн. Це дві третини доходів усього телекомринку. У середньому кожен абонент «Київстару», Vodafone чи lifecell приносить компаніям 70 грн доходу на місяць (ARPU).

Щоб залучати нових клієнтів, оператори регулярно оновлюють свої пропозиції. Часто нові тарифи кращі за старі, тож на мобільному зв’язку можна непогано заощадити. The Page проаналізувало, що цікавого пропонує українцям «велика трійка» мобільних операторів у 2021 році. Ми зібрали вигідні тарифи для різних потреб — робочі, сімейні, для молоді та пенсіонерів.

1

Топ вигідних тарифів «Київстар»

Як дізнатися свій тариф «Київстар»: скористайтеся системою Мій «Київстар», зателефонуйте на 466*66 або наберіть *100*01*2#.

Telegram Logo

Smart

Вартість: 150 грн/міс. або 1800 грн/рік.

Інтернет: 12 ГБ. Безлімітний трафік на соцмережі та месенджери, музичні сервіси та відеострімінги, освітні платформи Wikipedia, Coursera, Prometheus, Duolingo та Всеукраїнську школу онлайн. Також мегабайти не зніматимуть за Twitch і деякі ігри, як-от Minecraft, Call of Duty, Fortnite, World of Tanks, Clash of Clans. Якщо взагалі не хочете обмежувати себе гігабайтами, обирайте тарифи «Київстар» з безлімітним інтернетом. Ціни стартують від 300 грн.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Дзвінки: Безліміт у мережі «Київстар». Додатково є 120 хв на інші мобільні та міські номери в Україні, а ще на дзвінки до Італії, Польщі, Росії, Німеччини й Чехії.

Повідомлення: 120 SMS на українські номери.

Бонуси: Можна безкоштовно підключити до мобільного рахунку домашній інтернет та отримувати дві послуги за ціною однієї. В абонентів із тарифом Smart є вільний доступ до 100+ каналів «Київстар ТБ», застосунку з прямими трансляціями матчів «Київстар Футбол» та утиліту Star Guard Lite, який захищає телефон від вірусів і чистить пам’ять.

Як підключити: Якщо у вас уже є один із трьох тарифів «Київстар» із передплатою («Спілкування/Розваги/Відео без меж»), вам треба скористатися послугою «Міграція», адже всі інші тарифи компанія підключає через контракт. Його укладають в одному з офлайн-магазинів. Потрібні паспорт та ідентифікаційний код.

QuoteКонтракт означає, що абонплату зніматимуть частинами щодня — по 5 грн/день, але повний пакет послуг на місяць ви отримуєте одразу. Таким чином можна поповнювати рахунок на невеликі суми, коли зручно. Якщо ж грошей зараз немає, виручить відстрочка платежу.

При переході з передплати на контракт номер зберігається, а перший місяць тарифу підключають з акційною ціною в 100 грн. Так само замовити послугу можуть абоненти інших українських операторів.

Якщо ви вже підписували договір для іншого тарифу, то просто змінюєте план у системі Мій «Київстар», за номером 477*1 або в магазині.

«Київстар» Родина

Вартість: 100 грн/міс. або 1200 грн/рік.

Інтернет: 6 ГБ. Не списують мегабайти за освітні платформи, соцмережі та месенджери.

Дзвінки: Безліміт у мережі «Київстар». Додатково є 60 хв на інші мобільні та міські номери в Україні, а також на дзвінки в Італію, Польщу, Росію, Німеччину й Чехію.

Повідомлення: 60 SMS на українські номери.

Бонуси: Є вільний доступ до частини каналів «Київстар ТБ» та утиліту Star Guard Lite.

Як підключити: Передплатникам через послугу «Міграція», а новим абонентам — в офлайн-магазині. Є обов’язкові умови. Особливість тарифу в тому, що з одного особового рахунку ви сплачуєте за зв’язок для всієї родини. Підключити пакет можна тільки на дійсний особовий рахунок, на якому вже зареєстрований хоча б один номер з будь-яким контрактним тарифом. До рахунку можна прив’язати щонайбільше 4 активні номери.

Дзвінки для батьків

Вартість: 60 грн/міс. або 720 грн/рік. Це найдешевший тариф «Київстар».

Інтернет: 100 МБ. Освітні платформи, соцмережі та месенджери в безлімітному доступі.

Дзвінки: Безліміт у мережі «Київстар». Дзвінки на інші мобільні та міські номери Україною коштуватимуть 60 коп./хв.

Тарифи для пенсіонерів «Київстар». Фото: FB «Київстар»

Тарифи для пенсіонерів «Київстар». Фото: FB «Київстар»

Повідомлення: Безкоштовних немає. Можна взяти пакет на добу: 10 SMS по Україні за 3 грн.

Бонуси: Є вільний доступ до частини каналів «Київстар ТБ» та утиліту Star Guard Lite.

Як підключити: Тариф створили спеціально для пенсіонерів. Перейти на нього можуть тільки абоненти «Київстар», яким виповнилося 60 років, якщо вони користуються послугами оператора понад 3 місяці. Для цього треба взяти паспорт, ідентифікаційний код та звернутися в офлайн-магазин.

2

Вигідні тарифи Vodafone

Як дізнатися свій тариф Vodafone: зателефонуйте на 111, наберіть *101# або скористайтеся застосунком My Vodafone.

Red M

Вартість: 130 грн/міс. або 1430 грн/рік.

Інтернет: 12 ГБ.

Дзвінки: Безліміт у мережі Vodafone Україна. Плюс 150 хв на номери інших українських операторів. Щоб зателефонувати за кордон, треба підключити пакет 10 хв за 10 грн/день. У списку — 48 країн. Якщо використаєте понад 20 пакетів, 1 хв коштуватиме 3 грн.

Повідомлення: 150 SMS на всі мобільні мережі по Україні.

Бонуси: Можна скористатися послугою «Рік без абонплат», коли ви авансом проплачуєте зв’язок на весь рік. Буде знижка: один місяць вийде безкоштовним.

Як підключити: Це контрактний тариф. Його підключають у магазинах Vodafone (візьміть паспорт та ідентифікаційний код). Уже укладали договір на інший тариф — просто наберіть комбінацію *550*100#.

QuoteЯкщо ви переходите на Red M з дешевшого тарифу, проблем не буде, та при переході з дорожчого доведеться додатково заплатити 52 грн.

Vodafone SuperNet Start

Вартість: 110 грн/міс. або 1320 грн/рік.

Інтернет: 5 ГБ. Можна його відключити взагалі. Тариф без інтернету коштуватиме 90 грн/міс. Це найбільш вигідна пропозиція Vodafone для пенсіонерів.

Дзвінки: Безліміт у мережі Vodafone Україна. Плюс 110 хв на номери інших українських операторів. Є 50 хв на дзвінки в Польщу, Німеччину, Італію та ще 27 країн, але їх можна обміняти на 150 хв по Україні.

Повідомлення: 50 SMS по Україні за 1,5 грн/день.

Бонуси: «Рік без абонплат» за 1210 грн, а для нових абонентів — 1180 грн. Знижка на 10 грн/міс. Діє акція «YouTube без перерв», яка дає 4 місяці безкоштовного користування YouTube Premium та безліміт на YouTube, Megogo і Netflix. Щоб активувати, наберіть *313# після того, як підключите пакет послуг на місяць.

Як підключити: Це тариф з передплатою, тобто щомісяця авансом платите за весь пакет на наступні 4 тижні. Щоб перейти, треба поповнити рахунок на 110 грн, змінити тариф у додатку My Vodafone або набрати *555*1#.

Joice базовий

Вартість: 120 грн/міс (передплата щомісяця) або 1440 грн/рік.

Інтернет: 6 ГБ. Безліміт на соцмережі та месенджері, музичні сервіси та відеострімінги, ігри з App Store та Google Play.

Дзвінки: 600 хв на всі мережі по Україні. Дзвінки за кордон обійдуться в 10 грн за 10 хв/день.

Повідомлення: 50 SMS по Україні за 1,5 грн/день.

Тариф для молоді Vodafone. Фото: FB Vodafone

Тариф для молоді Vodafone. Фото: FB Vodafone

Бонуси: Можна підключити акцію «YouTube без перерв», яка дає 4 місяці безкоштовного користування YouTube Premium та безліміт на YouTube, Megogo і Netflix.

Як підключити: Найбільший мінус у тому, що чинні абоненти Vodafone не можуть перейти в тариф Joice. Хіба доведеться змінювати номер, адже треба купити стартовий пакет із SIM-картою та активувати її за номером 111. Сам стартовий пакет включно з послугами на перший місяць користування коштує 100 грн.

3

Підбірка вигідних тарифів lifecell

Як дізнатися свій тариф lifecell: зателефонуйте на 5433, наберіть *161# або скористайтеся додатком «Мій lifecell».

Смарт Лайф

Вартість: 120 грн/міс (передплата щомісяця) або 1440 грн/рік.

Якщо ви зареєстрували або персоніфікували свій номер, тобто прив’язали його до паспортних даних через систему Bank ID, тариф коштуватиме 100 грн/міс. Якщо ви перенесли свій номер в lifecell через послугу MNP (повне збереження номера при зміні оператора), тариф здешевшає до 80 грн/міс.

Інтернет: 20 ГБ. Безліміт на Facebook, Instagram і Twitter.

Дзвінки: 750 хв дзвінки по Україні. Коли хвилини закінчуються, лишається безліміт у мережі lifecell.

Повідомлення: 100 SMS за 3 грн/день.

Бонуси: Дають 50 ГБ на фото, відео та інші файли в хмарному сховищі Lifebox. Повертають 5% кешбеку від витрат на зв’язок за програмою лояльності Fishka. Для цього треба прив’язати карту Fishka до мобільного номера в персональному кабінеті. Відсотки йтимуть на карту у вигляді балів, які згодом можна обміняти на товари з каталогу. Плюс є знижка 10% для студентів. Треба лише авторизуватися в системі lifecell Campus.

Як підключити: Якщо ви новий абонент, придбайте стартовий пакет в офлайн- або онлайн-магазині lifecell. Можна перенести свій старий номер на нову SIM-карту за допомогою заявки. Чинним абонентам зручно змінити тариф в особистому кабінеті на my.lifecell.ua.

При переході з дорожчого тарифу на дешевший, доведеться заплатити 50 грн.

Смарт Сім’я L

Вартість: 379 грн/міс. (передплата щомісяця) або 4,5 тис. грн/рік.

Інтернет: 30 ГБ. Безліміт на Facebook, Instagram і Twitter.

Дзвінки: Безліміт у lifecell. Плюс 1200 хв на інші номери по Україні.

Повідомлення: 1500 SMS по Україні.

Бонуси: Пакет послуг замовляє та оплачує одна людина, а користуються ним щонайбільше 5 абонентів. Основний номер може встановити ліміти для учасників групи на хвилини, SMS та мегабайти інтернету. Додаткові послуги сплачуються окремо з рахунку кожного номера. Крім того, є пакети S та M з меншим обсягом послуг.

Як підключити: Новим абонентам lifecell треба придбати стартовий пакет «Універсальний», активувати SIM-карту дзвінком на 111, а потім підключити тариф «Смарт Сім’я» в особистому кабінеті lifecell, дзвінком на 5433 або через код *253#. Чинні абоненти просто набирають *253#. Переконайтеся, що на рахунку є необхідна сума. Пам’ятайте про 50 грн, які спишуть у разі переходу з дорожчого тарифу на дешевший.

Дешеві тарифи lifecell. Фото: FB lifecell

Дешеві тарифи lifecell. Фото: FB lifecell

Хендмейд

Вартість: Від 65 грн до 420 грн/міс. (передоплата щомісяця).

Інтернет: Від 4 до 20 ГБ. Невикористані гігабайти не згорають, а переходять надлишком до наступного пакету. 10 грн за безліміт на Facebook, Instagram і Twitter, а також месенджери Viber, Skype, WhatsApp і Telegram.

Дзвінки: Безліміт у lifecell плюс 100-500 хв на інші номери по Україні. Або ж 500-1000 хв на всі мережі по Україні.

Повідомлення: 10 грн за 100 SMS по Україні.

Бонуси: Ви самі обираєте «начинку» для свого пакету. Чим більший обсяг послуг, тим вигідніша знижка. Крім хвилин та гігабайт, можна набрати додаткових послуг:

  • Відеотрафік: 10 додаткових гігабайтів на YouTube, MEGOGO, OLL.TV, DIVAN.TV, 1+1 video, Trinity, YouTV — 20 грн.
  • Місце в хмарному сховищі Lifebox: 50 ГБ — 15 грн, 500 ГБ — 25 грн.
  • Підписка на додаток lifecell Журнали — 30 грн.
  • Підписка на мобільний додаток для перегляду телеканалів та фільмів TV+: Basic — 50 грн, Premium — 85 грн.

Як підключити: «Зліпити» та підключити свій тариф можна на сайті.

4

Як зекономити на мобільному зв’язку

Передусім, з’ясуйте, чи користуєтеся ви своїм тарифом сповна. Підрахуйте, який обсяг послуг знадобився вам минулого місяця. Інформація про спожитий трафік є в налаштуваннях телефона. Прикро, якщо ви платите за мегабайти, хвилини та SMS, а половина з них просто згорає.

Можливо, вам вигідніше взяти тариф із безлімітним інтернетом і спілкуватися в месенджерах, аніж платити за дзвінки в мережі. І навпаки, якщо багато говорите по телефону, оберіть одного оператора з рідними та друзями. Не бійтеся переходити: нині можна змінити оператора і при цьому зберегти свій номер.

QuoteЯкщо ж тариф вас влаштовує, дізнайтеся, чи є знижки на річний абонемент. Доведеться передплатою викласти кругленьку суму, зате заощадите сотню-дві.

Тарифи можуть подорожчати або застаріти, тому варто час від часу моніторити актуальну інформацію на сайті оператора. Обов’язково читайте SMS-сповіщення, які він вам надсилає, аби не прогавити чогось підозрілого.

Також перевіряйте підписки на додаткові платні контент-послуги на кшталт мелодії замість гудків або розсилки новин, гороскопів і прогнозів погоди. Якщо вам підключили пробний період, відписуйтеся одразу або ставте нагадування на майбутнє. Список підписок є в мобільному додатку або особистому кабінеті на сайті оператора. Раптом що — завжди можна звернутися на гарячу лінію або написати в службу підтримки.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини