Стало відомо хто увійде в нову команду Фонду держмайна

В оновлену команду Фонду держмайна увійдуть Олена Макєєва, Олексій Соболєв, Наталія Кочергіна, Андрій Бойцун, Світлана Дригуш і Юлія Бєлова.

Їх кандидатури внесли для затвердження, повідомило The Page джерело в партії «Слуга народу».

Раніше прем'єр-міністр Олексій Гончарук представив уряду кандидатуру Дмитра Сенниченка на посаду нового голови ФДМ. Затвердити його призначення далі повинна Верховна Рада.

  • Олена Макеєва відповідатиме за фінанси та аудит. До цього часу вона була головою ради директорів аудиторської фірми «Аксьонова та партнери».
  • Олексій Соболєв куруватиме напрямок фінансів на інвестицій. Наразі він є директором держпідприємства «Прозорро.Продажі» та президентом спільноти фінансових аналітиків CFA Society Ukraine.
  • За юридичний напрямок відповідатиме Наталія Кочергіна — зараз вона керує юридичною практикою нерухомості та будівництва у компанії DLAPiper.
  • За впровадження на держпідприємствах корпоративного управління відповідатиме Андрій Бойцун. З квітня 2016 він був радником з приватизації та управління держпідприємствами в Стратегічній групі радників з підтримки реформ в Україні (SAGSUR).
  • Інвестиційний напрямок куруватиме Світлана Дригуш, яка зараз працює в Metro AG, а до березня 2019-го була інвестиційним директором одного з найбільших інвестфондів Horizon Capital.
  • За реорганізацію та персонал відповідатиме Юлія Бєлова (HR-директор, працювала в «Укрпошті» в період її корпоратизації).

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Банки відвернулися від HoReCa. В «Ощадбанку» розповіли, який бізнес ще може отримати кредит

Вся галузь HoReCa (готелі, ресторани, кафе), а також житлове будівництво, які надзвичайно потерпають від кризи, потрапили в так звану «червону зону» кредитування банками, це означає, що зараз фінустанови не готові з ними співпрацювати. Але в той же час є галузі, які залишились в «зеленій зоні», це насамперед агросектор, логістика, фармацевтика та експортно-орієнтовні галузі.

«Укрзалізниця» повернула WOG в «Інтерсіті» за потрійну плату

Підрозділ «Укрзалізниці» «Українська залізнична швидкісна компанія» уклала з WOG Cafe угоду щодо надання послуг харчування у швидкісних поїздах «Інтерсіті+». Угоду, в рамках якої постачальник платитиме «Укрзалізниці» втричі більше, уклали на чотири місяці.

ДТЕК звинуватили в монополії, але дали час на виправдання

Антимонопольний комітет попередньо оцінив дії «ДТЕК Західенерго» та «Д.Трейдінг» (входить у групу ДТЕК) у зоні «Бурштинського енергоострова» як монопольне зловживання. Відомство вже завершило збір і аналіз доказів щодо цієї справи.