Facebook Pixel

Доставка їжі в Україні: сервіси, як замовити та скільки коштує

Структура матеріалу
Служби доставки їжі в Україні. Фото: pixabay

Служби доставки їжі в Україні. Фото: pixabay

Українців очікує посилення карантину, пов'язаного з поширенням коронавірусу. У МОЗ запропонували перенести локдаун із середини грудня на січень. Посилення карантину вплине на роботу малого та середнього бізнесу, особливо на сферу розваг і громадського харчування.

Отже, після новорічних свят українцям знову доведеться активно користуватися послугами доставки. The Page зібрало сервіси доставки їжі, які є доступними в Україні.

1

Eda.ua

На сайті можна замовити не тільки їжу з ресторанів, а й з онлайн-супермаркетів і магазинів. Доставка працює цілодобово, а її час складе щонайменше 40 хвилин. Вартість доставки розраховується в індивідуальному порядку та залежить від відстані.

Telegram Logo

Для замовлення достатньо просто написати свою адресу або ж скористатися функцією автоматичного визначення місцеперебування, після цього з'явиться список найближчих закладів, де можна зробити замовлення.

Замовлення можна зробити безпосередньо на сайті або ж скористатися застосунком для пристроїв на платформах Android та iOS.

Платформа працює у 28 містах України, зокрема, у Києві, Вінниці, Житомирі, Львові, Миколаєві, Харкові, Дніпрі, Кривому Розі, Запоріжжі та Одесі.

2

Glovo

Один із найпопулярніших сервісів доставки Glovo працює у 20 містах України, серед яких Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Рівне, Суми, Тернопіль, Вінниця, Вишгород та Вишневе. Усі міста можна подивитися на карті.

Крім замовлення в ресторані, кур'єри Glovo можуть доставити товари із супермаркету, аптеки та навіть квіти. Можна обрати товари зі списку або ж описати, що вам потрібно, і кур'єр зробить усе можливе, щоб виконати замовлення.

Вартість доставки зазвичай складає 40 грн, однак досить часто ресторани або сам сервіс проводять акції. Тому ціна доставки для ресторанів може бути різною. Середній час доставки — 35 хвилин, однак у деяких випадках доведеться чекати приблизно годину.

3

Bolt Food

На зміну UberEats компанія Bolt запустила сервіс із доставки їжі Bolt Food у Києві. До платформи вже приєдналися понад 150 ресторанів, серед яких KFC, «Пузата Хата», «Тайський привіт», «Китайський привіт», «В'єтнамський привіт», Meiwei, «БагатоЛосося», Musafir, Cinnabon.

Однак на період запуску доставка діятиме лише в центральних районах столиці й буде безоплатною. Із часом зона покриття розшириться, а доставка стане платною, однак її вартість буде на 10-15% нижчою, ніж у конкурентів, пообіцяли в Bolt.

Середній час доставки їжі складе від 20 до 40 хвилин, а мінімальна сума замовлення має бути не менш як 100 грн. Крім того, доставка та розрахунок будуть виключно безконтактними, отже, розрахуватися готівкою не вийде.

4

Raketa

Ще один із популярних сервісів доставки Raketa працює вже в понад 20 містах України, зокрема, у Києві, Львові, Дніпрі, Харкові та Одесі. Однак скористатися сервісом можна лише зі смартфона або планшета на iOS або Android.

Доставка їжі коштує 40 гривень, однак періодично на платформі проходять акції, тому з деяких ресторанів вона іноді може бути навіть безоплатною.

У Raketa також можна замовити товари з магазинів, які розташовані поруч з адресою доставки. Однак за великої завантаженості сервіс іноді досить довго шукає кур'єрів.

5

«Екіпаж-сервіс»

«Екіпаж-сервіс» працює у 28 містах України, зокрема, у Києві, Дніпрі, Львові, Харкові, Одесі, сервіс також доступний у містах Київської області, наприклад, в Ірпені, Бучі, Вишневому та Вишгороді.

Цей сервіс доставки працює цілодобово, а в низки ресторанів доставка взагалі є безоплатною. Також у сервісу є власний застосунок.

Середній час доставки Києвом — 60 хвилин. В окремих випадках час швидкої доставки їжі може варіюватися в межах 40 хвилин.

Варто зазначити, що серед партнерів сервісу понад 800 ресторанів.

6

Mister.am

Сервіс Mister.am є менш популярним, ніж згадувані вище, однак його плюсом є те, що він представлений у невеликих містах України. А саме у Вінниці, Житомирі, Івано-Франківську, Кременчуку, Кропивницькому, Луцьку тощо.

Вартість доставки в сервісі починається від 45 грн, однак за доставку до віддалених районів міста може стягуватися додаткова плата.

Замовлення можна зробити на сайті, у застосунку або зателефонувати менеджеру.

7

Zakaz.ua

Один із найстаріших сервісів із доставки в Україні Zakaz.ua доступний у восьми містах: Києві, Одесі, Львові, Харкові, Дніпрі, Вінниці, Житомирі та Запоріжжі.

Крім їжі з ресторанів і кафе, у сервісі можна замовити товари із супермаркетів «Ашан», «Мегамаркет», Metro, «Фуршет», Novus.

Оформити замовлення можна на сайті або в застосунку для смартфонів. Вартість доставки формується залежно від відстані. Ціна доставки Києвом починається із 69 грн.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини