Приватбанку затвердили трьох нових незалежних членів спостережної ради

Кабінет міністрів на засіданні у середу, 17 липня, затвердив трьох нових незалежних членів наглядової ради Приватбанку — Себастіана Шьонайх-Каролат, Ольгу Томаш і Романа Сульжика. Про це The Page повідомив міністр Кабміну Олександр Саєнко. Пізніше інформацію опублікувала й пресслужба Міністерства фінансів.

Кандидатури нових членів наглядової ради були відібрані конкурсною комісією, засідання якої відбулося сьогодні вранці.

«Завдяки сьогоднішньому рішенню нова наглядова рада нарешті зможе почати повноцінну роботу», — зазначила міністр фінансів Оксана Маркарова у ході засідання уряду.

Telegram Logo

Раніше троє іноземних незалежних членів наглядової ради Приватбанку — Андреа Монетті, Стівен Сіліг і в тому числі голова наглядової ради Енгін Акчакоча — відмовилися від продовження терміну своїх повноважень.

Згідно з законом, наглядова рада банків повинна бути сформована з 9 членів, в тому числі з 6 незалежних та 3 представників держави.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Себастіан Шьонайх-Каролат працює в банківській сфері понад 30 років, більшу частину з яких — на керівних посадах в Німеччині, Австрії і Польщі. Має успішний досвід трансформації бізнес-моделей банків.

Роман Сульжик має значний досвід роботи у фінансовій сфері не тільки в Україні і країнах СНД, а й США. Працював інвестбанкіром в Deutsche Bank і віцепрезидентом JPMorgan Chase, керуючим директором з термінового ринку Московської біржі, а також очолював наглядову раду Нацдепозитарію України.

Ольга Томаш пропрацювала в банківській сфері понад 20 років. Свою кар’єру почала в 1995 в банку «Україна». Майже сім років пропрацювала в аудиті — в міжнародних компаніях Andersen в Києві і PriceWaterhouseCoopers на Кіпрі, а також як аудитор в Райффазенбанку і в ProCredit Bank. З 2006 року увійшла в правління ProCredit Bank як виконавчий директор, відповідала за операційне управління ризиками, проектний офіс, IT-управління, інформаційну безпеку. Після цього працювала в керівництві Кредобанку. З 2013-го до кінця 2018-го Томаш працювала регіональним менеджером в регіоні Євразія міжнародної фінансової компанії FINCA Інтернешнл. У 2019 році повернулася в Україну.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини