Кого Володимир Зеленський поставив контролювати держбанки

Кабінет міністрів схвалив призначення представників президента Володимира Зеленського незалежні наглядові ради трьох державних банків – Ощадбанку, Укрексімбанку та Приватбанку.

Таке рішення Кабінет міністрів прийняв на засіданні в п’ятницю, 5 липня.

За інформацією джерел The Page, членом наглядової ради Укрексімбанку призначена Вікторія Страхова, Ощадбанку – Юрій Храмов, а Приватбанку – Юлія Мецгер.

Telegram Logo

У всіх трьох представників вже є досвід роботи в державних банках.

Вікторія Страхова раніше була корпоративним секретарем Приватбанку, а також проектним менеджером реформ фінансового сектора. Зараз входить в команду президента Володимира Зеленського.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Юрій Храмов з жовтня 2016 року по вересень 2017-го працював в «Укргазбанку» заступником голови правління.

Інформації про Юлію Мецгер у відкритому доступі практично немає. Відомо, що певний час вона займала посаду начальника відділу корпоративного права в юридичній компанії LegAlto. А до вчорашнього дня була співробітником «Укрексімбанку». За даними The Page, її чоловік Євген Мецгер раніше також працював в Укрексімбанку, а зараз займає посаду заступника голови правління Укргазбанку.

За інформацією The Page, відбирати представників президента в наглядові ради держбанків допомогала безпосередньо Вікторія Страхова.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини