«Фантомні патрулі» Нацполіції

Фото: Police UK

Фото: Police UK

Сьогодні під час брифінгу Нацполіції заступник міністра МВС Антон Геращенко оголосив про запровадження на дорогах патрульних автомобілів із камерами фіксації перевищення швидкості.

Так до кінця й не розібравшись із поняттями ручної та автоматичної фіксації, Міністерство внутрішніх справ вирішило ввести її третій, мобільний формат. Спочатку, з огляду на іноземний досвід, буде закуплено чотири комплекси фіксації порушень у попутному та зустрічному напрямках «Фантом», які всебічно тестуватимуться до кінця року. Загалом же у 2021-2022 рр. МВС планує оснастити ними 300 патрульних автомобілів.

«У патрульній машині встановлюється прилад, який дає змогу фіксувати правопорушення, які відбуваються навколо поліцейського авто, навіть якщо воно перебуває в русі, — відкрив таємницю щодо фантомів перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький. — Це дає можливість поліціянту бути мобільним і забезпечує додатковий момент превенції порушень».

Telegram Logo
Фото: МВС

Фото: МВС

Водночас пан Білошицький підкреслив, що автоматична система фото- та відеофіксації порушень ПДР не має на меті зібрати якомога більше штрафів, а навпаки, створена максимально прозоро й відкрито, щоби кожен водій знав, де вона ведеться.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини