Експрезидент Rothschild Conseil International розповів про найбільш перспективні сфери української економіки

Фото: YES

Фото: YES

Жан-П'єр Сальтьель, експрезидент Rothschild Conseil International, розповів The Page, які галузі української економіки сьогодні мають шанс отримати інвестиції із Франції.

На першому місці — аграрний ринок, в який вже інвестують французькі компанії. Далі — відновлювальна енергія і нерухомість в місті Києві.

Quote«Також, я б звернув увагу на туризм, особливо зимовий туризм», — каже Сальтьель.


Telegram Logo

Жан-П'єр Сальтьель був заступником директора Credit Industriel et Commercial, партнером Maison Lazard Maison Lazard et Cre, президентом Rothschild Conseil International (1999-2004), Франція. Жан-П'єр Сальтьель в Україні є членом правління YES та входить у наглядову раду банку Кредит-Дніпро, що належить бізнесменові Віктору Пінчуку.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Список «червоної» та «зеленої» зон: можливі зміни у критеріях МОЗ

Міністерство охорони здоров'я може змінити критерії розділення країн на «червону» та «зелену» зони. Замість кількості активних хворих можна використовувати показник інцидентності на 100 тис. населення, який розраховується за кількістю нових захворювань за останні 14 днів.

Ті, що біжать хвилями. Як треба змінити портову галузь України

Українську портову галузь стрясають скандали. Державні органи, які регулюють діяльність портів, продовжують створювати в них вкрай токсичну атмосферу. Для того щоб знову зробити галузь привабливою для вантажів і домогтися значного зростання перевалки, потрібна масштабна дерегуляція та зміна низки ключових законів.

партнерський матеріал

Зеленський пообіцяв МВФ до кінця тижня представити кандидатуру голови Нацбанку

Президент Володимир Зеленський під час розмови з директоркою-розпорядницею МВФ Крісталіною Георгієвою запевнив, що до кінця тижня запропонує парламенту кандидатуру голови НБУ.