Експрезидент Rothschild Conseil International розповів про найбільш перспективні сфери української економіки

Фото: YES

Фото: YES

Жан-П'єр Сальтьель, експрезидент Rothschild Conseil International, розповів The Page, які галузі української економіки сьогодні мають шанс отримати інвестиції із Франції.

На першому місці — аграрний ринок, в який вже інвестують французькі компанії. Далі — відновлювальна енергія і нерухомість в місті Києві.

Quote«Також, я б звернув увагу на туризм, особливо зимовий туризм», — каже Сальтьель.Жан-П'єр Сальтьель був заступником директора Credit Industriel et Commercial, партнером Maison Lazard Maison Lazard et Cre, президентом Rothschild Conseil International (1999-2004), Франція. Жан-П'єр Сальтьель в Україні є членом правління YES та входить у наглядову раду банку Кредит-Дніпро, що належить бізнесменові Віктору Пінчуку.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Шмигаль повідомив про 5 тис. нових ФОП, а у соцмережі йому пояснили, що це означає

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що кількість реєстрацій нових ФОП фактично повернулося до докризового періоду.

Засновник Rozetka розповів, що українці взялися купувати після туалетного паперу

В інтернет-магазині Rozetka за останній місяць в кілька разів зросли продажі робочих столів, крісел на коліщатках і ноутбуків. На думку засновника компанії Владислава Чечоткіна, це означає, що українці навчилися працювати вдома і планують і далі так працювати.

Топ-10 кращих університетів України. Куди вступати у 2020-му

Цього року останній шкільний дзвоник був незвичайним — в режимі онлайн, без лінійки, білих бантів і квітів. На щастя, пандемія не скасувала здачу ЗНО і вступ до закладів вищої освіти. Поки випускники активно готуються до іспитів, The Page проаналізувало останні рейтинги кращих закладів і склало свій список. Перші місця ми віддали університетам, які потрапили в світовий рейтинг QS World University Rankings-2020, далі йшли по торішньому списку центру міжнародних проектів «Євроосвіта» (він оновлюється наприкінці червня). Отже, наш Топ-10 кращих університетів України 2020.

style