Час «Ч». В «Укрзалізниці» розповіли, коли розглянуть питання подальшої роботи Євгена Кравцова

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Засідання наглядової ради «Укрзалізниці» (УЗ), на якому заслухають звіт про роботу топменеджменту, відбудеться 16-18 грудня, повідомили в пресслужбі компанії у відповідь на запит The Page.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій раніше анонсував, що засідання має відбутися «наступного тижня», тобто з 9 по 13 грудня. Криклій заявив, що на ньому «буде вирішена доля глави компанії Євгена Кравцова», тобто фактично буде розглянуто питання про його звільнення.

Однак, як зазначили в УЗ, за планом звіт голови правління перед наглядовою радою повинен був відбутися в квітні-травні. Напередодні сам Кравцов запропонував оцінити його роботу раніше, позапланово, у зв'язку з політичними заявами про необхідність зміни керівництва «Укрзалізниці».

Вперше про зміну керівництва «Укрзалізниці» неофіційно заговорили відразу після призначення нового уряду. У середині листопада прем'єр-міністр Олексій Гончарук відверто заявив, що Кабмін планує змінити керівництво «Укрзалізниці» через корупцію в компанії.

Водночас джерела The Page зазначають, що звільнити Кравцова Кабміну буде непросто через юридичну колізію.

«Укрзалізниця» повністю завершила процес корпоратизації, у компанії сформована незалежна наглядова рада. Зміна менеджменту є виключно їхньою прерогативою. Уряд не має прямого впливу на наглядову раду і, відповідно, можливості безперешкодно ставити «свого» керівника в УЗ.


Кравцов прийшов в «Укрзалізницю» ще в 2015 році на посаду радника генерального директора. Після цього він працював директором з реформування, начальником департаменту корпоративного розвитку. З травня 2016 по серпень 2017 року він був першим заступником міністра інфраструктури і очолював наглядову раду УЗ. У 2017-му його призначили в. о. голови компанії. А в січні 2019-го уряд Володимира Гройсмана затвердив його на посаді голови правління УЗ.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Дві причини, чому українці будуть масово виїжджати з країни — голова асоціації працевлаштування

Низькі заробітні плати в Україні і відновлення промислового виробництва в розвинених державах ЄС стануть причинами трудової міграції українців.

«Нібулон» побудує п'ять патрульних катерів для прикордонної служби України

Суднобудівний завод компанії «Нібулон» побудує п'ять патрульних катерів за французьким контрактом для Морської охорони Державної прикордонної служби України.

Чисті резерви НБУ досягли $16,5 млрд

Розмір чистих золотовалютних резервів Національного банку України після виплати $1 млрд за бондами під гарантії США склали $16,5 млрд.