Facebook Pixel

Українські металурги рекордно збільшили видобуток

Вчора інформаційно-аналітичний портал GMK-center повідомив, що станом на 1 квітня значно зросло виробництво в області видобутку залізної руди. Згідно з даними державної статистики, об’єми збільшились на 0,3%, що відповідно складає 68,4% у порівнянні з 1 січня 2019 року. Завантаженість підприємств досягла 89,2%.

У зв’язку з аварією на бразильському хвостосховищі VALE та ураганом «Вероніка» у Австралії на світовому ринку у кілька разів зменшились об’єми постачання залізної руди. За рахунок цього ціни на сировину значно зросли. 10 травня китайські ф’ючерси на Далянській біржі досягли рекордних показників з липня 2014 року. Ціна зросла на 2%, що становить $97,2 за тонну. 

Україні вдалося за період від січня по квітень збільшити експорт руди до 15% – дещо більше $1 млрд. Це рекордні показники для української металургії. 

Telegram Logo

Такі зміни відкрили значні перспективи для залучення інвестицій у важку промисловість України. 25 квітня 2019 року компанія Ferrexpo повідомила, що планує збільшити капіталовкладення у виробництво до рівня $220 – 300 млн. Частину з цих грошей компанія планує вкласти у програму розширення концентратора СЕР1. Завдяки цьому компанія збільшить виробництво окатишу до 2021 року на 13%, тобто до 12 млн т на рік.

Коментарі

Всі новини