Facebook Pixel

Заява Ukrainian Gambling Council щодо врегулювання роботи з трафіком у мережі інтернет

Фото надане партнером

Фото надане партнером

Усі члени Ukrainian Gambling Council підтверджують відданість положенням Меморандуму UGC з реклами, зокрема пункту 3.7.8, у якому задекларовано таке:

Quote«Кожна зі Сторін має утриматися від переманювання трафіку та введення гравців в оману в мережі інтернет із використанням торгової марки (зокрема подібної або схожої) інших Сторін цього Меморандуму».

У разі виникнення певних проблем у зазначеному контексті, члени UGC домовилися розв’язувати всі питання шляхом проведення двосторонніх або багатосторонніх переговорів між зацікавленими сторонами.

Водночас у членів UGC є низка проблем з іншими легальними організаторами азартних ігор щодо джентльменської поведінки у мережі інтернет. Поведінка окремих ліцензованих організаторів азартних ігор порушує принципи вільної конкуренції, які закладені в Конституції України (частина 2 статті 42 Конституції України).

Telegram Logo

У зв’язку з цим ми вітаємо готовність до діалогу представників компанії «VULKAN CASINO» щодо врегулювання питання видачі її брендів у межах трафіку інших компаній.

ugc.jpeg

Користуючись нагодою, закликаємо компанію «SLOTOKING» та інші ліцензовані компанії, які порушують конституційні принципи розвитку конкуренції, змінити свої підходи щодо роботи у зазначеному напрямку та не підривати здобутки легалізації грального бізнесу.

Ukrainian Gambling Council завжди відкрита до діалогу. Ми переконані, що лише об’єднаними зусиллями всіх легальних організаторів азартних ігор можливо розвивати гемблінг-ринок України цивілізованим шляхом.

ДОВІДКА

UGC – всеукраїнська профільна гемблінгова громадська спілка, яка прагне об'єднати всю легальну гральну індустрію в єдиний голос для забезпечення стабільного й ефективного розвитку грального бізнесу в Україні. UGC виступає головною платформою для комунікації між державою та всією легальною гемблінг-індустрією. Наразі кількість членів UGC уже налічує 17 легальних організаторів і організацій у сфері гемблінгу.

Коментарі

Всі новини