Facebook Pixel

Стильний комод для будь-яких приміщень

Фото: ErikaWittlieb / Pixabay

Фото: ErikaWittlieb / Pixabay

Щоб обрати якісний комод, потрібно взяти до уваги низку критеріїв.

Дизайн кімнати створюється не тільки оздобленням стін, але й меблями. І найбільше візуального простору займають саме шафи для зберігання речей. Для того щоб усе потрібне було на своїх місцях і в той же час приміщення виглядало стильно, подумайте про те, щоб купити комод на сервісі OLX.

Історія комодів

Слово «комод» із французької перекладається як «зручний». Логічно, що з'явився він саме у Франції та став заміною скриням, із часом зовсім витіснивши їх.

Як вибрати комод?

Здавалося б, комод — це дуже прості меблі, і немає жодних труднощів у тому, щоб його вибрати, адже варто орієнтуватися тільки на дизайн і розміри. Але це не зовсім так. Якщо ви під час вибору візьмете до уваги такі критерії, то вбережете себе від проблем, які можуть проявитися вже після купівлі:

Telegram Logo
  • Полиці мають висуватися безшумно, без перешкод і без зусиль.
  • Поверхні та кути мають бути гладенькі та добре оброблені. Особливо це стосується дерев'яних комодів. Перевіряйте, щоб волокна шухляд і каркаса були спрямовані в одному напрямку.
  • Перевірте товщину задньої стінки комода. Тонкий лист фанери з часом починає провисати та відвалюватися від ваги речей. Якщо ви не приставлятимете комод до стіни, то тим паче задня стінка має бути зроблена з ДСП або МДФ.
  • Між ящиками на фасаді не має бути щілин.

Особливості сучасних комодів

Сучасні комоди, які ви можете знайти на ринку, вражають різноманітністю форм і забарвлень. Зазвичай у них від 3 до 7 висувних шухляд. У вузьких моделях зазвичай передбачено по 5 шухляд.

Є кілька базових видів комодів:

  • класичні — складаються з чотирьох шухляд і вільної верхньої панелі;
  • комоди з дошкою для прасування або пеленальним столиком — допомагають заощадити простір;
  • подовжені — найчастіше використовуються в коридорах як частина гарнітура;
  • вітрини — мають скляні дверцята, найчастіше в таких комодах зберігають посуд;
  • комоди-туалетні столики — мають вбудоване дзеркало на верхній поверхні та підходять як для коридору, так і для залу або спальні;
  • комоди-трансформери — можуть поєднувати функції кількох видів меблів, даючи змогу заощадити простір.

Матеріалом для комоду може стати не тільки цільне дерево, але й МДФ, ДСП, ротанг або пластик. Дерев'яні моделі найдорожчі та водночас довговічні й унікальні за дизайном. ДСП і МДФ — набагато дешевші, але за терміном служби суттєво поступаються дерев'яним зразкам. Пластикові варіанти дуже невибагливі, тому використовуються в ванних і душових.

Коментарі

Всі новини