Власники ТРЦ хочуть почати роботу без відкриття метро

В Україні наближається чергове послаблення карантину, але Київська міська адміністрація хоче залишити торгові центри закритими. Головний аргумент — торгові центри навряд чи зможуть запрацювати без метро. Проте Українська Рада Торгових Центрів (УРТЦ) категорично не згодна з таким рішенням.

«Метро в Києві є важливим елементом інфраструктури, але торгові центри Києва можуть повноцінно функціонувати й без відкриття метро, так само, як і в інших великих містах — Львові, Запоріжжі, Одесі та десятках інших міст», — впевнені галузеві експерти.

За їхніми оцінками, 60% київських ТЦ не мають метро в пішохідній доступності. Їхнє функціонування жодним чином не залежить від роботи метрополітену. Крім того, 80% київських торговельних центрів розташовані не в центральній частині міста, тому початок їхньої роботи не може якось вплинути на транспортні проблеми, що є характерними для Києва в години пік саме в центрі міста.

Telegram Logo

«Понад 100 тис. людей, які й досі не можуть вийти на роботу (а саме стільки людей процює, за нашими оцінками, в 70 київських торгових центрах), є більшою проблемою, ніж будь-яка транспортна, до яких кияни давно звикли. Тому ми закликаємо якнайшвидше зняти обмеження з роботи торгових центрів за умови дотримання останніми рекомендацій МОЗ та УРТЦ», — пояснили в компанії.

«Наша консультаційна група готова до співпраці з КМДА з будь-яких питань, пов'язаних з функціонуванням київських торгових центрів», — говорить Максим Гаврюшин, голова УРТЦ, операційний директор Budhouse Group.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Раніше під час засідання Кабінету міністрів було прийнято рішення про продовження карантину до 22 травня, проте з 11 травня карантинний режим послаблено. Денис Шмигаль заявляв, що вихід з карантину складатиметься з п'яти етапів.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини