«Наша мета — відкрити Україну для інвесторів», — Сергій Портнов, CEO міжнародного холдингу Parimatch

Фото надано партнером

Фото надано партнером

«Наша мета — відкрити Україну для іноземних інвесторів», — Сергій Портнов, CEO міжнародного холдингу Parimatch

Карантин не завадив ініціативі Президента Зеленського про легалізацію грального бізнесу вийти на фінішну пряму — майбутні гравці ринку планують мобілізувати капітал для виходу на український ринок. Джеймс Пейдж поставив ряд питань CEO міжнародного холдингу Parimatch Сергію Портнову і дізнався, які перспективи для припливу іноземних інвестицій в гральну галузь з'являться в України з прийняттям закону про організацію та проведення азартних ігор.

Ліцензії і оптимальне оподаткування відкриють двері капіталу

З прийняттям закону про легалізацію почнеться процес отримання ліцензій в усіх видах індустрії: казино, ігрові автомати, ставки на спортивні та інші події, лотерейна діяльність. Компанії почнуть створювати в Україні активи, а найбільш конкурентоспроможні бізнеси будуть залучати капітал іноземних інвесторів, які чекають прозорих і вигідних умов. Тому в законі надзвичайно важливо адаптувати принципи справедливої конкуренції, мінімізації корупційних ризиків та збалансованого оподаткування. Цього в холдингу очікують в результаті другого читання закону 2285-д і відповідних змін до податкового законодавства.

У що інвестують: очікування світової індустрії

Карантинні обмеження знизили прибутковість наземних активів гральної індустрії по всьому світу, тому компанії, які володіють портфелем якісних онлайн- і технологічних продуктів, виявилися у виграшній позиції. «Сьогодні ми конкуруємо з такими компаніями як William Hill, Bet365, GVC, PokerStars і іншими і після отримання ліцензії в Україні зможемо вийти на IPO як технологічна компанія в гральній індустрії», — говорить Сергій Портнов.

Telegram Logo

За його словами, в результаті мобілізації капіталу Parimatch на міжнародному ринку Україна зможе випередити більшість країн в конкуренції за іноземний капітал в гральну індустрію.

«У світі для нас відкриті більшість ринків, але ми віримо в потенціал України, адже це батьківщина блискучих розумів, відомих в технологічному бізнесі далеко за її межами. У нас багато співробітників родом з України. Наша мета — відкрити країну для іноземних інвесторів», — говорить Портнов.

Поряд з розміщенням акцій на іноземній біржі компанія розглядає інші можливості залучення капіталу в гральну індустрію України.

Головною ж передумовою інтересу іноземців до новоствореної індустрії в Parimatch називають прозорі умови роботи і наявність інструментів захисту інвестицій. «Для виходу на міжнародні ринки потрібно буде добряче попрацювати, причому мова не тільки про зусилля самих компаній, але і про те, як складеться ринок азартних ігор, наскільки позитивно його показники зможуть оцінити незалежні спостерігачі через півтора-два роки після старту видачі ліцензій. Все це безпосередньо вплине на репутацію України в очах інвесторів», — підсумував CEO Parimatch.

У холдингу Parimatch впевнені в можливості стати флагманом українського грального ринку і зробити країну привабливою для припливу інвестиційних коштів.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Як можна зупинити «Північний потік-2» — найбільш ефективні дії України

Щоб ефективно протистояти завершенню будівництва газопроводу «Північний потік-2» Україні та її союзникам необхідно застосовувати Міжнародне морське право.

Україна відновила історичний рекорд щодо експорту зернових — Мінекономіки

За даними Держмитслужби 2019/2020 маркетинговий рік завершився новим історичним рекордом — на зовнішні ринки поставлено 57,2 млн тонн зернових, зернобобових та борошна.

«Социс» показав рейтинг Зеленського та партій

Якби вибори в Україні відбулися найближчим часом, то за президента Володимира Зеленського проголосували б 36,6% з тих, хто пішов би на вибори. За лідера партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка — майже 21%.