Facebook Pixel

Uber запустив в Україні спільну оплату: як це працює і які дає знижки

Uber запустив спільні поїздки. Фото: Unplash

Uber запустив спільні поїздки. Фото: Unplash

Сервіс замовлення таксі Uber запустив можливість спільної оплати, повідомляє компанія в пресрелізі.

Відповідна опція Pool Chance з'явилася в додатку Uber. Пілотна послуга вже запущена в Києві. Українська столиця стала одним із перших міст світу, де Uber запустив цю послугу.

snimok-ekrana-2020-10-19-v-121503.png

«Розділити поїздку в одному автомобілі можуть не більше двох осіб, при цьому вартість поїздки для кожного з них буде дешевше, ніж в Uber X», – йдеться в повідомленні.

Telegram Logo
2020-10-19-120743.jpg

Завдяки Pool Chance, пасажири зможуть отримати до 30% кешбека. Відсоток і точна сума кешбека є динамічними. Зекономлені кошти будуть додані в гаманці пасажирів у вигляді UberCash, ці гроші можна використовувати для оплати наступних поїздок. Якщо під час поїздки не буде знайдений ще один пасажир, її вартість складе звичайну ціну UberX, яка була вказана в додатку на початку поїздки.

За словами глави з розвитку Uber у Центральній і Східній Європі Георгія Соколянського, компанія хоче допомогти Києву стати більш екологічним містом і максимально сприяти розвитку міської мобільності.

Контекст. У травні 2020 року сервіс доставки їжі Uber Eats заявив, що через місяць припинить працювати в Україні і ще на семи невеликих ринках.

Коментарі

Всі новини