У сенаті США заявили про недовіру до Facebook і розкритикували ідею створення Libra

Демократична і Республіканська партії не схвалили ідею Facebook запустити свою криптовалюту Libra і назвали її божевільною. Про це вони заявили на слуханнях у сенаті, передає Reuters.

Представник з Демократичної партії Шеррод Браун, який входить до комітету сенату по банківським справам заявив, що Facebook пов’язаний з багатьма скандалами. Після них соцмережа не заслуговує довіри. І було б нерозумно дозволити їй мати справу з рахунками людей. До того ж, Браун упевнений, що люди не довірять компанії свої гроші.

Представник республіканської партії Марта МакСаллі погодилася з Брауном і додала, що вона теж не довіряє Facebook. МакСаллі заявила, що соцмережі потрібно розібратися зі своїми старими проблемами, перш ніж запускати новий напрямок.

Працівник компанії, який відповідає за проект створення Libra — Девід Маркус, відповів законодавцям, що розуміє, що потрібен час для завоювання довіри можливих клієнтів.

Telegram Logo
  • Контекст

Офіційна заява компанії про запуск нової кріптовалюти Libra протягом року сталася 18 червня 2019-го. Її суть полягає у тому, що користувачі зможуть відправляти гроші один одному, робити покупки в Інтернеті і на цій платформі. Це все можна організувати завдяки системі цифрових платежів.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини