Facebook Pixel

У Києві відбудеться U Tomorrow Summit від найбільшого інноваційного парку Східної Європи

Зображення надане партнером

Зображення надане партнером

У найбільшому інноваційному парку України та Східної Європи UNIT.City (вул. Дорогожицька, 3) 3 та 4 вересня відбудеться масштабний міжнародний захід U Tomorrow Summit. Це щорічний інноваційний саміт, який об’єднає стартапи, підприємців, топменеджерів провідних компаній, креаторів і венчурних інвесторів, аби розкрити інтелектуальний капітал східноєвропейського регіону.

U Tomorrow Summit (UTS) – це сотні реальних успішних кейсів, унікальні стартапи, бізнесові тренди та інсайти для активної ділової спільноти, яка прагне впроваджувати сучасні рішення заради масштабування своєї справи. Тому учасники саміту зможуть обмінятися досвідом і подискутувати з однодумцями про головні виклики та перспективи впровадження інноваційних рішень у бізнесові моделі сьогодення.

Організаторами UTS є команда UNIT.City та Київський міжнародний економічний форум, які мають великий досвід взаємодії з іноземними партнерами та залучення інвестицій в Україну. Саме через платформу щорічного технологічного саміту UTS перший інноваційний парк України прагне масштабувати свій досвід і стати точкою входу інвестицій в українську економіку. Адже Східна Європа — це концентрат перспективних компаній і стартапів, про які має дізнатися світ.

Quote«Світ постійно перебуває під тиском нових викликів. Інновації та технології можуть допомогти впоратися із цим. Ми впевнені, що талановиті люди та підприємці, стартапи й технології зі Східної Європи можуть запропонувати ефективні варіанти рішень. U Tomorrow Summit прийматиме в UNIT.City понад 1000 учасників з України, Польщі, Німеччини, Франції, США, Грузії, Болгарії, Литви, Латвії, Естонії, Казахстану та інших країн, щоб зрозуміти, виявити, вивчити й оцінити ці рішення. І побудувати краще майбутнє разом!» — наголошує Домінік Піоте, CEO UNIT.City, світовий топменеджер.

Серед учасників – найкращі експерти світових компаній, перші особи держави, які трансформують країну, приватні інвестори й міжнародні фонди, стартапери й розробники. Для преси це можливість дізнатися про останні технологічні розробки в Україні, познайомитися й поспілкуватися з молодими талановитими стартаперами, а також провідними експертами на глобальній технологічній мапі світу.

Telegram Logo

UTS буде дуже корисним для підприємців і топменеджерів, адже надасть можливість знайти нового бізнес-партнера або клієнта й отримати цінні поради для бізнесу в постпандемічний період. Стартапери і власники ідей зустрінуться тут із потенційними інвесторами. Для представників креативних індустрій проєкт буде цікавий дискусіями про тренди 2022 року. А для представників ЗМІ, звісно, це гарна можливість знайти свого героя для матеріалу.

На понад 1000 учасників заходу чекає більш як 20 дискусійних треків, понад 100 спікерів, з-поміж яких:

  • Владислав Чечоткін, співзасновник Rozetka
  • Василь Хмельницький, засновник холдингової компанії UFuture;
  • Домінік Піоте, CEO, UNIT.City;
  • Ярослав Ажнюк, співзасновник і CEO компанії Petcube;
  • Яніка Мерило, діджитал і IT-інноватор, венчурний інвестор;
  • Рік Расмуссен, науковий співробітник Каліфорнійського університету в Берклі;
  • Ілля Лаурс, провідний ідеолог, лектор, засновник венчурного фонду Nextury Ventures.

Отже, U Tomorrow Summit – це можливість якісного та взаємокорисного нетворкінгу, який об’єднає однодумців довкола спільної ідеї: розв'язувати сучасні проблеми інноваційно, ефективно й соціально відповідально.

  • UNIT.City – перший інноваційний парк в Україні, місце, де створюються екосистема та інфраструктура для розвитку бізнесу у сфері високих технологій і креативних індустрій. Об’єднує понад 200 компаній. Організовує більш як 400 подій на рік.

Партнери U Tomorrow Summit: UFuture, MasteCard, Freedom finance.

Коментарі

Всі новини