Труби Віктора Пінчука обкладуть ввізним митом у США

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Угода між його компанією «Інтерпайп» і Міністерством торгівлі Сполучених Штатів діятиме лише до 16 липня 2019 року. Про це йдеться в публікації в Федеральному реєстрі США, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

У ньому також говориться про те, що міністерство видає наказ про введення мит на деякі види трубної продукції цієї компанії з 10 липня і скасовує рішення про адміністративний перегляд угоди, що діяла до цього часу.

Угоду між українською компанією та міністерством було підписано 10 липня 2014 року за підсумками розслідування, яке показало, що «Інтерпайп» поставляє свою продукцію в США за демпінговими цінами. Воно підписувалася на три роки, а потім термін дії двічі подовжувався на рік.

Telegram Logo

Відповідно до угоди, сторони домовилися, що українська компанія повинна була продавати нафтогазові труби за справедливими цінами, що не нижчі за мінімальний рівень, який встановлювало Міністерство торгівлі США. Це дозволяло «Інтерпайпу» уникнути антидемпінгового мита в 7,74%, встановленого для всіх українських трубних підприємств.


Компанія «Інтерпайп» об’єднує п’ять підприємств: «Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод», «Інтерпайп Новомосковський трубний завод», «Інтерпайп Ніко-Тьюб», «Дніпропетровський Втормет» і електросталеплавильний завод «Інтерпайп Сталь». Кінцевим бенефіціаром компанії є Віктор Пінчук і члени його сім’ї.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини