Sony пригрозила США підвищенням цін на продукцію через торгову війну

Автор

Японська компанія Sony попередила США про можливе зростання роздрібних цін на ігрові приставки PlayStation у відповідь на подальше підвищення тарифів на деталі, які використовуються у виробництві консолей в Китаї. Про це пише The Wall Street Jounal з посиланням на фінансового директора корпорації Хірокі Тотокі.

За його словами, збільшення тарифів на китайські товари в галузі електроніки зрештою завдадуть шкоди самим США.

Рішення ще не прийнято, компанія вивчає різні варіанти реагування на зростання тарифів, у тому числі і можливість покласти частину тягаря на споживачів», — сказав Тотокі.

Telegram Logo

Торгова війна між США та Китаєм почалася у 2018 році. Тоді країни обклали одна одну торговими податками на суму $68 млн. У травні 2019 року президент США Дональд Трамп підвищив до 25% мита на китайські товари об'ємом $200 млрд у рік. У відповідь Китай ввів тарифи у розмірі 5-10% на імпорт продукції з США обсягом $60 млрд. Пізніше Трамп пригрозив запровадженням мит ще на $300 млрд.

Наприкінці червня США та Китай прийшли до перемир'я у торговельній війні, оскільки вона впливала на економіку інших країн, крім США та Китаю. Продовження конфлікту могло б призвести до глобального уповільнення темпів розвитку світової економіки.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини