Операційна система Huawei не з’явиться на смартфонах компанії

Одна з найбільших світових компаній у сфері телекомунікацій — Huawei — не буде замінювати Android своєю операційною системою Hongmeng. Про це заявила старший віцепрезидент і член ради директорів компанії Кетрін Чен, передає The Verge.

Вона повідомила, що ця операційна система призначена не для смартфонів, а для промислового використання, тому що має сотні тисяч рядків коду, в той час як для смартфонів потрібно десятки мільйонів. Hongmeng розробляли ще до того, як знадобилася альтернатива Android.

Контекст

  • Huawei довелося шукати заміну Android згідно з указом Дональда Трампа, який заборонив використання телекомобладнання, яке загрожує безпеці США.
  • Тоді ж компанію і її підрозділи внесли в «чорний список» Міністерства торгівлі країни.
  • В кінці травня Huawei зареєструвала торгову марку Huawei Hongmeng в Державному управлінні у справах інтелектуальної власності Китаю.
  • Минулого тижня Лян Хуа — керівник Huawei — говорив, що компанія ще не прийняла остаточне рішення щодо використання цієї операційної системи в смартфонах. Він зазначив, що Hongmeng розробили як високоефективну платформу з низькими затримками для пристроїв loT.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини