Офіс президента вважає обшуки в «ArcelorMittal Кривий Ріг» законними

Заступник голови Офісу президента України Руслан Рябошапка вважає, що обшуки на «ArcelorMittal Кривий Ріг» законні і абсолютно виправдані. Про це він заявив сьогодні, коментуючи журналістам ситуацію на підприємстві, передає «Інтерфакс-Україна».

Рябошапка також заявив, що це питання потрібно адресувати виконувачу обов'язків голови Служби безпеки України (СБУ) Івану Баканову.

Перевірки на підприємстві почалися після того, як президент України Володимир Зеленський розкритикував «ArcelorMittal Кривий Ріг» за невиконання у строки зобов'язання щодо поліпшення екологічної ситуації в регіоні і закликав надати адресну фінансову підтримку тим людям, які постраждали через шкідливі викиди в атмосферу.

Telegram Logo

Після цього СБУ відкрила кримінальне провадження щодо «ArcelorMittal Кривий Ріг» за забруднення навколишнього середовища за ст. 441 Кримінального кодексу України (екоцид).

Сьогодні на The Page вийшло інтерв'ю з директором «ArcelorMittal Кривий Ріг» Олександром Івановим, де він розповідає про звинувачення Володимира Зеленського, претензії СБУ та місцевої влади.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини