«Нафтогаз» почав розміщення євробондів обсягом від $300 мільйонів і від 500 мільйонів євро

Автор

Компанія розпочала розміщення євробондів в доларах і євро, повідомило агентству «Інтерфакс-Україна» джерело в банківських колах.

З 8 червня компанія проводила так зване road show євробондів в євро (процес пошуку покупців) у Франкфурті та Лондоні. У результаті інвесторам запропонували цінні папери як в доларах, так і в євро.

Компанія випустить єврооблігації в доларах на 3 роки на загальну суму не менше $300 млн. Процентна ставка за цінними паперами повинна скласти близько 7,75% річних. Єврооблігації в євро повинні випустити на 5 років на загальну суму близько 500 млн євро з процентною ставкою 7,5% річних.

Telegram Logo

Організаторами угоди виступають Citi Bank та Deutsche Bank.

Раніше глава НАК Андрій Коболєв заявляв, що компанія очікує якнайшвидшого дозволу Кабміну для виходу на ринок єврооблігацій, щоб забезпечити закупівлю газу та сформувати достатню кількість запасів для успішних переговорів з російським «Газпромом».

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

У жовтні 2018 року Кабмін надав можливість «Нафтогазу» випустити облігації на суму до $1 млрд для погашення заборгованості. Однак компанія відклала розміщення облігацій через несприятливу ситуацію на ринку.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини