Facebook Pixel

Людина Ахметова, друг Авакова й соратник Януковича: кого ставлять регулювати гральний бізнес

Хто увійде до комісії з регулювання азартних ігор. Фото: Pixabay

Хто увійде до комісії з регулювання азартних ігор. Фото: Pixabay

Стали відомими імена основних претендентів на посади членів комісії з регулювання азартних ігор, передає Telegram-канал Legal Hub.online.

За даними каналу, очолить комісію, найімовірніше, «людина Ріната Ахметова» Олена Водолажко. Раніше вона працювала менеджером із правового забезпечення в компанії «ДТЕК Сервіс».

До комісії можуть увійти Іван Рудий, який представляє громадську організацію «Захисники України» й перебуває в хороших стосунках із міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим; Володимир Мороз, який раніше працював інспектором екологічної служби в Держекоінспекції; Володимир Омельченко – чоловік доньки соратника Януковича Василя Джарти.

Telegram Logo

«Це відкриває найширші можливості, щоби, зокрема, знижувати розмір податків, які мають заплатити до бюджету оператори грального бізнесу, отримуючи від них незаконну винагороду за такого роду зниження», – розповіло виданню джерело на ринку.

Серед менш імовірних кандидатур називають родичку держсекретаря Міністерства розвитку громад і територій Богдана Баласиновича Ірину Бойко та консула України в ОАЕ Олександра Хом'яка.

Контекст. 14 жовтня 2020 року Рада ухвалила закон про легалізацію азартних ігор. Регулюватиме цю сферу спецорган — Комісія з розвитку та регулювання азартних ігор. Вона буде підпорядкована Кабміну, і до її компетенції ввійдуть ліцензування організаторів азартних ігор, ведення реєстрів, встановлення вимог щодо сертифікації грального обладнання.

Коментарі

Всі новини