Ілон Маск розповів про технологію з’єднання мозку людини з машинами

Компанія Neuralink, що заснована підприємцем, розробляє імплантат, який дозволить людському мозку налагодити комунікацію з комп’ютерами. Роботу на ним вона веде з 2017 року, і наприкінці наступного року планує провести випробування на людях, повідомляє The Financial Times.

Фото: Neuralink/YouTube

Фото: Neuralink/YouTube

Досі про розробки цієї таємничої компанії, в якій працюють близько 100 людей, було відомо мало. Але у вівторок ввечері компанія розповіла про них на презентації в Каліфорнійській академії наук. До своїх досліджень у компанії Маска збираються залучити «кращі світові таланти».

Глава Тesla і SpaceX заявив, що головна мета Neuralink — зробити так, щоб люди змогли досягти «симбіозу зі штучним інтелектом».

Telegram Logo

Маск, як зазвичай, заявив, що людство ризикує потрапити під владу штучного інтелекту. А нова технологія дозволить людству продовжити спільне існування.

Neuralink — не єдина компанія, яка працює в цій галузі. Проте інші гравці -Facebook і CTRL-labs (стартап, який фінансується фондом Amazon Alexa) — розробляють технології, які не вимагають такого втручання. Вони засновані на аналізі сигналів, що збираються з поверхні тіла людини.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини