Facebook Pixel

Ігор Насалик закликав промспоживачів электроенергії послідувати прикладу Ігоря Коломойського

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик закликав непобутових споживачів електроенергії подавати до суду на оператора системи передачі НЕК «Укренерго» і вимагати від нього відшкодування коштів, сплачених за послуги компанії за чинним тарифом з моменту запуску нового ринку електроенергії. Про це Насалик заявив на брифінгу, передає «Інтерфакс-Україна».

Також він додав, що Міністерство енергетики готове підтримати ці судові позови.

Quote«Думаю, те, що зробили феросплавні заводи, зараз повинні зробити всі інші підприємства, які одержали завищені платежі», — додав він.

Насалик згадав і про рішення Нацкоміссіі, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), де вона затвердила проєкт зниження з 1 жовтня удвічі тарифу «Укренерго» на передачу електроенергії. Він сказав, що оператор системи незаконно збирав з промспоживачів близько 2-х млрд грн щомісяця.

Контекст

Telegram Logo
  • З 1 липня в Україні запустили новий оптовий ринок електроенергії. Він пропонує перехід від роботи за моделлю єдиного покупця до конкурентного механізму.
  • В результаті запуску вартість енергоресурсу для непобутових споживачів зросла на 10-25% в залежності від класу напруги. Особливо на собі це відчув ряд промислових підприємств.
  • «Нікопольський завод феросплавів» оскаржив у суді тариф «Укренерго» на передачу електроенергії, який в умовах нового ринку збільшився в шість разів з 5,93 коп / кВт-год до 34,74 коп / кВт · год. Окружний адмінсуд задовольнив позов заводу і припинив дію постанови НКРЕКП про затвердження на друге півріччя 2019 го тарифів для оператора системи передачі електроенергії «Укренерго».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини