Росія скасувала рейси в Грузію. Авіакомпанії РФ втратять близько $470 мільйонів, а грузинська економіка — понад $700 мільйонів

Автор

Грузія може втратити $710 млн від скорочення турпотоку з Росії через тимчасову заборону на пряме авіасполучення з РФ, передає російське видання «Коммерсантъ».

«Найбільшого удару зазнали морські курорти, де анулювання броні туристами Росії зросло до 80%. Ситуація несприятлива і в решті Грузії… В цілому по країні росіянами анульовано до 60% готельної броні»,— сказав керівник Федерації готелів та ресторанів Грузії Шалва Алавердашвілі, додавши, що від поїздок не відмовилися туристи, що віддають перевагу відпочинку преміум-класу.

Від заборони, яка почала діяти з 8 липня, постраждають і авіакомпанії РФ. За оцінками заміністра транспорту Росії Євгенія Дітріха, вони втратять близько 3 млрд рублів ($470 млн). У цю суму входять як прямі збитки, так і втрачена вигода. Точна сума збитків буде відома до середини липня.

Telegram Logo

21 червня президент РФ Володимир Путін підписав указ про тимчасову заборону російським авіакомпаніям літати в Грузію. Цьому сприяла масова акція протесту через візит до країни російських депутатів з Міжпарламентської асамблеї православ’я, яка почалася в кінці червня в Тбілісі.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини