ГАЗ скорочує виробництво і переходить на чотириденний графік через санкції США

Найбільший в Росії виробник комерційних автомобілів «Група ГАЗ» скоротить виробництво через американські санкції. Про це пишуть Риа-Новости.

Зокрема, підприємства «Групи ГАЗ» з 21 жовтня 2019 року по 20 квітня 2020 року перейдуть на чотириденний робочий тиждень. Причинами в компанії назвали обмеження виробничої діяльності в умовах антиросійських санкцій уряду США.

Крім того, у ГАЗу є проблеми з поставками імпортних комплектуючих, ще одним фактором називають погіршення положення на ринку комерційного транспорту.

Робота в скороченому режимі дозволить підприємству уникнути звільнень і забезпечити стабільне завантаження виробничих потужностей.

Контекст

  • Проблеми у підприємства почалися у квітні 2018 року, коли США ввели санкції проти Олега Дерипаски та його компаній, включо із «Групою ГАЗ».
  • ГАЗ дуже сильно залежить від поставок імпортних комплектуючих. У «Газелі Next», приміром, це передній бампер від Magna, чеські ручки дверей, німецькі електричні склопідйомники, крісло від німецької Isri, подушки безпеки від японської Takata, блок управління від Delphi, шкала приладів від американської Visteon, гальмівні диски від корейської Mondo.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини