Facebook Pixel

Fiat Chrysler і Renault можуть поновити переговори про злиття — WSJ

Автор

Переговори про злиття виробників автомобілів Fiat Chrysler Automobiles (FCA) і Renault можуть відновитись найближчим часом, пише WSJ.

Можливість злиття допускає керівництво всіх трьох компаній – Fiat Chrysler Automobiles, Renault та Nissan. Але існують побоювання, що взаємні умови завадять успіху операції, розповідають поінформовані джерела.

Зазначається, що на злиття компаній можуть вплинути збори акціонерів компанії Nissan, партнера по альянсу Renault, які відбудуться у вівторок, 25 червня. На них має вирішитися питання про нові призначення в раду директорів компанії.

Telegram Logo

Якщо пропозиції керівництва будуть схвалені, рада буде складатися переважно з незалежних директорів, які можуть більш прихильно поставитися до перспектив злиття Renault з FCA.

Крім цього, перспективи альянсу Renault і Nissan будуть обговорювати президент Франції Еммануель Макрон і прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе перед самітом G20 в Осаці.

Пропозицію про злиття Fiat Chrysler направив до ради директорів Renault 26 травня. Об’єднаний бізнес повинен був належати у рівних частках Fiat Chrysler і акціонерам Renault. На момент пропозиції про злиття капіталізація Fiat Chrysler становила 19,2 млрд євро, у Renault – 16,6 млрд євро.

6 червня концерн FCA відкликав свою пропозицію про злиття з французьким автомобілебудівником Renault.

Коментарі

Всі новини