Facebook Pixel

«Эпицентр» вперше після початку війни відкриває великий ТЦ на Донбасі

Автор

Мережа «Епіцентр К» 15 червня відкриє двоповерховий торговий центр (ТЦ) площею 17,7 тис. кв. м в Краматорську, повідомила прес-служба компанії, передає «Інтерфакс-Україна».

«Незважаючи на те, що відстань до так званої «лінії розмежування» становить лише 60 – 70 км, ми вирішили інвестувати кошти в будівництво нового ТЦ в Донецькій області і таким чином підтримати розвиток східного регіону. Сьогодні це найбільший торговий центр в прифронтовій зоні», — сказав генеральний директор компанії Петро Михайлишин.

У компанії вважають, що відкриття торгового центру має стати «певним якорем для активізації подальшого розвитку цивілізованої роздрібної торгівлі в місті, а також у прилеглих населених пунктах – Слов’янську, Костянтинівці, Дружківці, Бахмуті».

Telegram Logo

У ТЦ будуть продаватися товари для дому, саду та городу. Також в ньому буде центр видачі онлайн-замовлень, кафе, відділення банку і автомобільний паркінг.

«Епіцентр К» створений у 2003 році. Перший гіпермаркет було відкрито в Києві у грудні того ж року. З 2011 року в Донецькій області працює ТЦ «Епіцентр» в Маріуполі. З початку 2019 року «Епіцентр К» відкрив два ТЦ «малого формату» в Дрогобичі та Хусті.

За даними Єдиного держреєстру юросіб і фізосіб-підприємців на 26 лютого 2018 року, учасниками «Епіцентру К» є Олександр Герега (81,1%), Галина Герега (18,7%) і Тетяна Суржик (0,055%). Статутний капітал гіпермаркету складає 158,6 млн грн.

Коментарі

Всі новини