Директору компанії-власника ТРЦ «Блокбастер» дозволили купити частку кінотеатру

Автор

Антимонопольний комітет дозволив директор компанії «Блокбастер-Київ», яка є власником столичного торговельно-розважального центру (ТРЦ) «Блокбастер», Антону Шишкіну придбати частку в «Блокбастер Кіно», йдеться в рішенні від 20 червня 2019 року, передає «Інтерфакс-Україна».

Засновником компанії «Блокбастер-Київ» станом на 3 липня 2019 року є кіпрська «Мувімакс лімітед», а кінцевими бенефіціарами — Андрій Шпиг і Дмитро Деркач, свідчать дані Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців .

Останні також є кінцевими бенефіціарами компанії «Тріумф Медіа Груп», що розвиває мережу кінотеатрів «Планета Кіно».

Telegram Logo

«Блокбастер-Київ» створено в 2008 році. У 2017 році компанія отримала 969 тис. грн чистого прибутку, тоді як за підсумками 2016 року — 19 млн збитку. У січні 2009 року компанія стала власником ТРЦ «Блокбастер». Згідно з даними Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, купівля ТРЦ обійшлася 84 млн грн з урахуванням ПДВ.

Основними учасниками компанії, за даними Держреєстру юросіб і фізосіб-підприємців на 3 липня 2019 року, є Федір, Олександр і Андрій Шпиги (25% і по 12,5% кожен відповідно), керівник компанії Антон Шишкін (15%), Кирило Сінцов (15%), Євген Ленг і Михайло Голубицький (по 7,5%) та Сергій Агафонов (5%).

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини