Чим перший капсульний готель в «Борисполі» відрізняється від європейських аналогів: порівняння цін та рівня відпочинку

Фото: booking.com

Фото: booking.com

З 18 липня у найбільшому аеропорту країни офіційно відкривається перший у країні капсульний готель міжнародної компанії GettSleep. Розташований він на другому поверсі загальнодоступної зони Терміналу D. На площі 190 квадратних метра тут працюватимуть 40 одномісних і 16 двомісних кабінок.

Ціни в GettSleep Boryspil стартують від 12 євро за 3 години в одномісній капсулі. Шість годин обійдуться в 17 євро, а за 12 годин доведеться віддати 21 євро за одного чоловіка. Двомісна капсула коштуватиме мандрівникам 19 євро за три години, 25 євро — за шість і 31 євро — за 12 годин.

2.jpg

Крім Києва, у компанії GettSleep є всього один подібний капсульний готель — в московському аеропорту Шереметьєво. Розцінки на одномісну капсулу там практично не відрізняються від українських: 13 євро — за три години, 17 євро — за шість і 21 євро — за 12 годин. Удвох в Шереметьєво відпочити буде дешевше: три години там коштують 14 євро, шість — 20 євро, а 12 — 25 євро.

Telegram Logo
3.jpg

Які на вигляд капсульні готелі в трьох найбільших аеропортах Європи

Капсульні готелі є в багатьох аеропортах. Щоправда, «капсули» там більш преміальні, ніж у «Борисполі» — найчастіше вони схожі на невеликі номери, хоча і знаходяться в транзитній зоні аеропорту. The Page зробило добірку таких готелів мережі Yotel — у трьох найбільших аеропортах Європи за версією Bloomberg у 2018 році: лондонському «Хітроу», паризькому «Шарль-де-Голль» і амстердамському «Схіпхол».

Yotel London Heathrow

4.jpg

«Хітроу» минулого року перевіз понад 80 млн чоловік. Тут у мандрівника є два варіанти: стандартна каюта на ніч обійдеться в 88 євро, а преміум — у 134 євро. Мінімальний час бронювання – чотири години. Втім, є і бюджетний варіант — так званий Wash and Go: душ і відпочинок протягом години за 15 євро.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Yotel Paris CDG

5.jpg

У паризькому аеропорту «Шарль-де-Голль», який у 2018 році перевіз понад 72 млн осіб, мережа готелів пропонує лише преміум каюту. Втім, вона трохи дешевша за лондонсьу — ніч тут обійдеться у 118 євро.

Yotel Amsterdam Schiphol

6.jpg

В амстердамському «Схіпхол», який минулого року прийняв і відправив 71 млн осіб, Yotel пропонує лише стандартну каюту, що коштує 99 євро за ніч.


Бюджетний варіант

У понад з десяток аеропортів по всьому світу є зовсім доступні варіанти капсул. Такі, наприклад, надає компанія GoSleep. Вони розташовані безпосередньо в залах очікування. Ось це якраз і є справжнісінький кокон, який можна трансформувати в крісло. У деяких аеропортах відпочинок в таких капсулах взагалі безкоштовний. Однак в більшості випадках доведеться викласти до 10 євро на годину.

7.jpg


Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини