Британський конкурент Netflix. ITV і ВВС запустять спільний стрімінговий сервіс

Фото: сайт BritBox

Фото: сайт BritBox

Британські телекомпанії ITV Plc і BBC (British Broadcasting Corporation) підписали угоду про створення спільного платного сервісу для перегляду відеоконтенту. Про це йдеться в пресрелізі компаній.

Сервіс буде називатися BritBox. Він розпочне свою роботу з кінця осені — початку зими цього року. Вартість місячної підписки — $7,5, що на $3,7 менше, ніж у Netflix, за який потрібно платити $11,2 в місяць.

BritBox на 90% буде належати ITV, а BBC відповідно на 10%.

Telegram Logo

Передплатники сервісу зможуть дивитися фільми і серіали виробництва компаній — популярне реаліті «Острів кохання», драму «Джентльмен Джек», «Знедолених», «Бродчерч», «Гевін і Стейсі» та інші програми. Крім цього, ITV Plc і BBC планують інвестувати в зйомки оригінального контенту.

Контекст

  • Напередодні Netflix вперше з 2011 року втратив 126 тис. платних передплатників в США. Аналітики очікували зростання на 350 тис. осіб. Причина — посилення конкуренції в секторі.
  • Раніше про свої плани щодо запуску стрімінгових сервісів оголосили Walt Disney, Warner Media і Universal. Як наслідок, їхній контент буде поступово зникати з Netflix.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини