Brent увійшла у «ведмежий» ринок. Ціна нафти опустилася нижче $58,9 за барель

Автор

Нафта марки Brent увійшла у «ведмежий» ринок, оскільки зниження котирувань з пікового значення, досягнутого в кінці квітня, перевищило 20%. За підсумками попередніх торгів котирування впали на 1,5%, пише «Інтерфакс».

За словами експертів VM Markets, трейдери закладають у ціни найгірші сценарії через побоюваня з приводу повномасштабної світової торгової війни. Водночас вони кажуть, що зараз ціни на нафту підтримуються напруженістю на Близькому Сході та уповільненням поставок у США.

«Побоювання щодо попиту та загострення торгового конфлікту все ще тримають нафтовий ринок мертвою хваткою», — відзначає аналітик Commerzbank Карстен Фріч.

Жовтневі ф'ючерси на нафту марки Brent на лондонській біржі ICE Futures до 8:16 за Києвом подешевшали на $0,08 (на 0,14%) — до $58,86 за барель. У вівторок їхня ціна опустилася на $0,9 (на 1,4%), склавши на закритті $58,9 за барель.

Котирування ф'ючерсів на нафту WTI на вересень на електронних торгах на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) вранці знижуються на $0,05 (на 0,09%) — до $53,6 за барель. За підсумками попередньої сесії їхня ціна зменшилась на $1,06 – до $53,6 за барель.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини