АМКУ відкрив справу щодо передачі контролю над «Мотор Січ»

Автор

Антимонопольний комітет (АМКУ) розслідує справу про концентрацію в операції з отримання Skyrizon Aircraft Holdings Limited (Британські Віргінські о-ва) і державним концерном «Укроборонпром» спільного контролю над компанією «Мотор Січ». Про це повідомила пресслужба відомства.

Йдеться про угоди щодо купівлі Skyrizon акцій Granum Corporation (Панама), Likatron Enterprises Limited (Кіпр) і Reckoner Investment Holdings Limited (Кіпр). Угоди забезпечують Skyrizon понад 50% голосів у вищих органах управління цих компаній.

Це розслідування повинно показати, як спільний контроль над компанією впливає на ринки авіаційних двигунів і комплектуючих для літаків і вертольотів, обслуговування двигунів та їх ремонту, а також промислових газотурбінних приводів, підкреслюють в АМКУ.

Telegram Logo

У квітні минулого року Служба безпеки України провела обшуки в офісі компанії «Мотор Січ» в рамках кримінального провадження про концентрацію контрольного пакета акцій підприємства, оформленого на шість офшорних компаній і фізичну особу.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини