Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Підтримай себе та Україну: як допомогти закупівлі реанімобілів, купуючи вітамін D₃

Купівля вітаміну D₃ підтримає і вас, і Україну. Фото: everlywell.com

Купівля вітаміну D₃ підтримає і вас, і Україну. Фото: everlywell.com

15 серпня стартувала всеукраїнська ініціатива «Підтримай себе — підтримай Україну». Кожен, хто до 30 вересня включно придбає препарат D3 «Олідетрим 2000», допоможе рятувати життя людей під час повномасштабного вторгнення.

Планується зібрати суму в розмірі 3,7 млн грн завдяки тому, що 50% від продажу кожної упаковки препарату піде на закупівлю реанімобілів зі спеціальним обладнанням: киснем, дефібрилятором, ношами тощо. У жовтні їх передадуть шпиталям і лікарням. На сайті можна відстежувати збір коштів.

Чому важливо приймати вітамін D3, особливо в наш час, коли українці мало виходять із дому та багато часу проводять у приміщеннях — спочатку через ковід, а тепер через повномасштабне вторгнення?

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Чому необхідно вживати вітамін D3

Цей препарат обрали для акції не випадково: одна капсула «Олідетрим 2000» — це добова профілактична доза вітаміну D3, що допоможе збалансувати роботу організму.

Згідно з дослідженнями, на дефіцит цього вітаміну страждають до 95% українців, до 73% вагітних і лактуючих жінок, 89% пацієнтів з алергіями та 53% дітей з астмою.

Підписуйтесь на нас в Google News!
znimok-ekrana-2022-08-15-o-164105.png

Приймання вітаміну D3 у профілактичних цілях допомагає зміцнити імунну систему, нормалізувати роботу нервової системи та укріпити опорно-руховий апарат.

Крім того, регулярна доза препарату регулює обмін вуглеводів і жирів, а також полегшує роботу серця та судин.

Чому українцям бракує вітаміну D3

Переважну частку вітаміну D виробляє шкіра людини під час контакту із сонячними променями. Попри літо у 2022 році більшість українців не отримували достатньої кількості сонця з огляду на необхідність перебувати в сховищах, обмежену можливість прогулянок на природі та роботу в закритих приміщеннях.

Попередні два роки також не сприяли великій кількості вітаміну D в організмі, адже велика кількість людей перейшли на дистанційну роботу й мало виходили з дому через пандемію.

Важливо памʼятати: у складні часи піклуватися про себе та своє здоровʼя — нормально й навіть необхідно, адже тільки підтримавши себе, ви зможете підтримати близьких і країну.

znimok-ekrana-2022-08-15-o-164238.png
Quote«Вітамін D знижує ризик респіраторної інфекції, регулює вироблення цитокінів   Term Tooltip клас невеликих пептидів і білків, що регулюють міжклітинні та міжсистемні взаємодії в організмі close і може обмежувати загрозу вірусних захворювань, як-от грип», — наголошує ексголова Центру контролю та профілактики захворювань США Том Фріден.

За словами Синтії Араноу з Інституту медичних досліджень ім. Файнштейна з Нью-Йорка, вітамін D модулює вроджену та адаптивну імунну відповідь.

Quote«Дефіцит вітаміну D пов'язаний із посиленням аутоімунітету, а також із підвищеною сприйнятливістю до інфекцій», — пояснює вона.


znimok-ekrana-2022-08-15-o-164347.png

Чим загрожує нестача вітаміну D

Дефіцит вітаміну D₃ збільшує ризики серцевих, респіраторних інфекційних хвороб, а також посилює алергії.

Крім того, серйозна нестача вітаміну збільшує рівень втомлюваності, знижує пам’ять і концентрацію уваги, може призводити до болю в м'язах, крихкості кісток, остеопорозу, а також випадіння волосся.

Щоб зʼясувати, чи є у вас дефіцит вітаміну D₃, достатньо зробити тест у лабораторії, який допоможе визначити рекомендовану дозу для вашого організму.

znimok-ekrana-2022-08-15-o-164514.png

Турбота про себе допоможе залишатися активними і дієвими, аби в наш складний час дбати про себе та близьких.

Коментарі

Всі новини