Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Winner продаватиме автомобілі Renault

Фото: Renault / FB

Фото: Renault / FB

Winner розширює лінійку брендів, які репрезентує. Компанія стала новим дилером французького бренду Renault в Україні. Про це The Page повідомив директор з роздрібної торгівлі Winner Group Ukraine Дмитро Бугославський.

Quote«Попередній строк запуску дилерського центру — червень 2021 року. План продажів французьких легковиків, кросоверів і комерційних моделей на 2021 рік — близько 1000 автомобілів», — пояснив він.

Передбачається, що салон французького бренду відкриється на Петрівці біля основного мультибрендового центру компанії, який теж зазнає змін.

«Другий поверх сервісної зони центру буде трансформовано в станцію техобслуговування Renault, яка запрацює вже в квітні-травні», — зазначив Бугославський.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Зараз дилерські центри Winner представляють на українському ринку автомобілі Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover/Range Rover, Porsche і Bentley.

Перетин двох масмаркетівських лінійок у представників Winner побоювань не викликає. На думку Богуславського, зараз конкуренція у цих брендів як ніколи слабка через помітне подорожчання «фордівских» бестселерів Fiesta і Focus. Водночас Renault підвищує ціни дуже обережно.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини