Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Атаки на легальний гральний бізнес тривають, але білий ринок переможе — Баум

Фото надане партнером

Фото надане партнером

Замовні атаки проти легального грального ринку тривають. Про це заявив перший заступник голови Консультативно-експертної ради Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей Борис Баум.

Quote«Уже кілька місяців стежу за тим, як у медіа посилено атакують то реформу з легалізації грального бізнесу, то ліцензованих організаторів азартних ігор, то КРАІЛ», — написав він на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, опоненти намагаються бити по всій реформі грального ринку.

Quote«Вороги легалізації хочуть зупинити цю реформу та відновити корупційні годівниці, як це було раніше», — упевнений Баум.

Він зазначив, що легалізація азартних ігор стикається з проблемами в будь-якій країні світу, оскільки нелегальний ринок чинить опір трансформації.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Усі атакують легальний бізнес за те, що він платить не корупціонерам, а поповнює держбюджет», — наголосив Баум.

Заступник голови ради КРАІЛ закликав ЗМІ та громадські організації повідомляти про протизаконну діяльність учасників ринку, звертаючись до правоохоронців або регулятора.

Quote«Велике прохання: перевіряти інформацію та не підігравати ворогам держави», — додав він.

За словами Баума, не можна назвати адекватною ситуацію, коли орган, який поповнює бюджет країни, потрапляє під замовну хвилю негативу, а тих, хто бореться із чорним ринком, за це критикують.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Неадекватно, коли легальних організаторів азартних ігор обливають брудом за те, що вони допомагають країні, армії та людям», — наголосив він.

Експерт закликав медіа та суспільство не йти на поводу в провокаторів, які хочуть повернути країну в епоху незрозумілих ліцензійних умов і схем.

Баум додав, що легалізація азартних ігор стала однією з найуспішніших українських реформ, і білий ринок обов'язково переможе.

Quote«Замовники чорнухи вкотре показали, що інтереси держави їм не важливі, вони займаються лише своїми комерційними та незаконними інтересами», — резюмував він.

Коментарі

Всі новини