Facebook Pixel

Масові звільнення в НБУ: регулятор залишає директор із фінстабільності

Автор
Керівник департаменту фінстабільності НБУ Віталій Ваврищук. Фото: Facebook

Керівник департаменту фінстабільності НБУ Віталій Ваврищук. Фото: Facebook

Скандал через повноваження в Національному банку набирає обертів. Увечері 30 червня про своє бажання звільнитися повідомив ще один директор департаменту — Віталій Ваврищук. Незадовго до цього з Нацбанку звільнилися всі керівники департаменту ліцензування через загрозу відкату банківської реформи.

Ваврищук очолює департамент фінансової стабільності, який входить до блоку «Монетарна стабільність». Цей напрямок належить до сфери компетенції заступника голови НБУ Дмитра Сологуба, який 11 липня також піде з Нацбанку.

У своєму повідомленні про звільнення Ваврищук заявив, що повністю поділяє думку керівництва департаменту ліцензування та його глави Олександра Бевза з приводу стану справ у Нацбанку. Термінів свого звільнення Ваврищук не назвав, проте повідомив, що обговорить питання своєї відставки з новим куратором департаменту — наступником Сологуба на посаді заступника голови НБУ.

Telegram Logo

Контекст. 30 червня керівництво департаменту ліцензування оголосило, що в повному складі звільняється з Нацбанку. Причиною звільнення фінансисти назвали незгоду з поточною політикою НБУ та зосередженням повноважень щодо ухвалення рішень у руках глави регулятора Кирила Шевченка.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини