Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Угода, яка затягнулася: НБУ не підписує протокол про покупку акцій «Юнекс Банку» Фіалою

Документи для закриття угоди з купівлі акцій «Юнекс Банку» не готові. Фото: Facebook/UnexBank

Документи для закриття угоди з купівлі акцій «Юнекс Банку» не готові. Фото: Facebook/UnexBank

Національний банк України (НБУ) не підписує протокол з купівлі акцій «Юнекс Банку», який зараз належить Вадиму Новинському, повідомляє LegalHub з посиланням на джерело в Dragon Capital.

Так 75,01% акцій купив гендиректор Dragon Capital Томаш Фіала і 24,99% акцій – ексглава Альфа-банку Іван Світек.

«Нацбанк схвалив угоду ще 1 квітня, але протокол досі не підписаний. Причина – банальне вимагання грошей з Томаша. Завтра угода вже повинна бути закрита, а документи все ще не готові. Якщо протокол не підпишуть і все зірветься, Нацбанк отримає позов і вкрай негативні наслідки», – заявив співрозмовник видання у Dragon Capital.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Джерело, близьке до угоди, підтвердило The Page інформацію, уточнивши, що за затримкою видачі дозволу стоїть заступник голови Нацбанку Ярослав Матузка. За даними іншого джерела, затримує підписання угоди глава департаменту НБУ Олександр Бевз.

Як повідомив у себе у Facebook сам Бевз, його підпис як члена Комітету та директора департаменту давно стоїть під усіма документами та протоколом Комітету.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Комітет з нагляду прийняв рішення про погодження набуття істотної участі в банку Юнекс 1 квітня 2021 року. Про це був прес-реліз НБУ день у день», – пише він.

У той же час у пресслужбі «Смарт Холдинг» заявили, що не мають інформації про затримку угоди. Глава ІК Dragon Capital повідомив, що не знає інформації і не коментує такі питання.

Контекст. НБУ погодив покупку акцій «Юнекс Банку» на початку квітня 2021 року. АМКУ дав відповідний дозвіл наприкінці грудня 2020 року.

Коментарі

Всі новини