Facebook Pixel

Олександр Дубінський в Раді стане заступником голови комітету, відповідального за банківську діяльність

Фото: lb.ua

Фото: lb.ua

Керувати комітетом Верховної Ради з фінансової, податкової та митної політики, який також відповідає за банківську систему, будуть депутати, наближені до олігарха Ігоря Коломойського.

Як повідомив депутат Павло Різаненко, секретарем комітету буде Ігор Палиця, а заступником голови комітету – колишній журналіст Олександр Дубінський.

«Коломойський-Палиця-Дубінський-націоналізація Приватбанку...» — так прокоментував цю інформацію Різаненко на своїй сторінці в Facebook.

Telegram Logo

Олександр Дубінський раніше працював керівником проєкту «Гроші» на телеканалі «1+1», що належить Коломойському.

А Ігор Палиця є давнім соратником Коломойського, у 2003-2007 роках він очолював «Укрнафту», міноритарними власниками якої є афілійовані з Коломойським компанії. Свого часу в 2015 році олігарх навіть просив чинного тоді президента Петра Порошенка про «гарантії недоторканності» для Палиці.

Ігорю Коломойському раніше належав найбільший український банк — Приватбанк, який 2016 року був націоналізований. Тепер Коломойський намагається повернути банк у свою власність чи бодай отримати за нього «компенсацію» у $2 млрд.


Загалом у складі нового об'єднаного комітету буде 31 депутат.

Раніше у Верховній Раді VІІІ скликання у складі податкового комітету було 32 депутати, а фінансового – 12.

Тепер ці два комітети об'єднали в один, скоротивши його чисельність.

Різаненко додав, що, схоже, частина повноважень фінансового комітету буде передана іншим комітетам, наприклад, комітету з електронної комерції.

Раніше стало відомо, що головою комітету стане Данило Гетманцев від партії «Слуга народу» (яку також пов'язують з Коломойським), а першим заступником — Ярослав Железняк з партії «Голос».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини