Facebook Pixel

Заборону на в'їзд автомобілів із придністровськими номерами перенесли на 2022 рік

Автомобілі з придністровськими номерами пускатимуть в Україну до кінця року. Фото: novostipmr

Автомобілі з придністровськими номерами пускатимуть в Україну до кінця року. Фото: novostipmr

Україна вже кілька разів збиралася заборонити в'їзд на свою територію автомобілів із реєстраційними номерами самопроголошеної Придністровської Молдавської Республіки. Вперше заборона повинна була набути чинності ще 1 січня 2020 року. Але на прохання Молдови кілька разів переносилася — спочатку на 1 квітня нинішнього року, потім — на 1 вересня. І ось — новий термін.

«На прохання посольства Молдови в Києві, Україна вирішила відкласти заборону на в'їзд автомобілів із придністровськими номерами до 10 січня 2022 року, — йдеться в повідомленні Бюро з реінтеграції при уряді Молдови. — Нагадаємо, що «нейтральні номера» можна отримати у відповідних пунктах реєстрації транспортних засобів, спеціально відкритих у Тирасполі і Рибниці».

Йдеться про договір між ПМР і Молдовою чотирирічної давності. Щоб мати можливість перетинати кордони суверенних держав, громадяни самопроголошеної республіки з 1 вересня 2018 року перереєстрували свої автомобілі для отримання «нейтральних номерів», без символіки ПМР. Тільки з ними вони можуть брати участь у міжнародному русі транспорту.

Telegram Logo

Коментарі

Всі новини

Занурення в темряву

партнерський матеріал