Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Поліція почне передноворічний страйк і не штрафуватиме автомобілістів. Але є нюанси

З 20 грудня патрульні почнуть страйк і не штрафуватимуть водіїв. Фото: «Львівські новини»,

З 20 грудня патрульні почнуть страйк і не штрафуватимуть водіїв. Фото: «Львівські новини»,

20 грудня патрульні поліцейські почнуть страйк через низькі зарплати всупереч закону про заборону страйків для представників правоохоронних органів.

Співробітники патрульної поліції планують перший у її історії страйк. Розпочнеться він у колишній день міліції й з деякими нюансами.

«20 грудня починається всеукраїнський страйк поліцейських, бо зарплати в розмірі 13 тисяч гривень не вистачає, — коментує ситуацію на правах анонімності один з учасників майбутнього страйку. — Але замість того, щоб збільшувати зарплати, міністр внутрішніх справ, навпаки, говорить, щоб ми йшли на другу роботу».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Оскільки чинне законодавство безпосередньо забороняє страйки для представників правоохоронних органів, учасники акції передбачили кілька послаблень.

У повідомленнях, що розсилаються у внутрішніх чатах поліції, закликають на час страйку не оформляти порушення Правил дорожнього руху, а реагувати лише на виклики служби 102 і порушення ст. 124 та 130. Тобто оформляти протоколи винятково в разі ДТП і виявлення водіїв у нетверезому стані. У всіх інших випадках просто перевіряти у водіїв документи.

Підписуйтесь на нас в Google News!

За інформацією «Львівських новин», до страйку готові приєднатися працівники з усіх регіонів України, більшість патрульних дали згоду.

Начальник Управління патрульної поліції Львівщини Роман Пилипенко відмовився коментувати ситуацію.

Коментарі

Всі новини