Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Daewoo, Toyota та Volkswagen стали найпопулярнішими моделями за час нульового розмитнення

Які авто були найпопулярніші в часи нульового розмитнення. Фото: slovoidilo.ua

Які авто були найпопулярніші в часи нульового розмитнення. Фото: slovoidilo.ua

За час нульового розмитнення Івано-Франківщина очолила п‘ятірку областей, де покупці виявили найбільшу цікавість щодо купівлі авто. Експерти пов'язують зростання інтересу в регіоні великою кількістю ВПО та активною релокацією бізнесу.

Найпопулярнішими марками в пропозиції стали Daewoo, Toyota та Volkswagen.

З 5 квітня до 1 липня, коли діяв закон про нульове розмитнення, українці імпортували з-за кордону сотні тисяч вживаних авто. Переважно недорогі легковики вартістю до $5 тис.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За даними порталу OLX Авто, Volkswagen був лідером за кількістю пропозицій одразу в трьох областях: Київській (5 875 оголошень), Львівській (4 837 оголошень) та Івано-Франківській (2 414 оголошень).

Аналітики зазначають, що впродовж дії нульового розмитнення автомобілів на бензині найбільше пропонували на Київщині, дизельних авто — на Львівщині, а от гібридів — на Одещині.

Підписуйтесь на нас в Google News!

За даними порталу, за час дії пільгового закону майже в півтора раза зріс попит на авто з пробігом. До початку повномасштабного вторгнення, з 1 січня до 24 лютого, авто з пробігом цікавили українців 1,8 млн разів. Найбільше відгуків на оголошення отримували продавці з п’яти областей: Київської, Дніпропетровської, Одеської, Львівської та Запорізької.

У березні через зміну попиту покупців п'яте місце з-поміж регіонів посів не Київ, а Івано-Франківщина, куди мігрували як тимчасово переміщені особи, так і бізнеси.

За час дії нульового розмитнення перелік топрегіонів для пошуку авто з пробігом не змінювався, а придбанням власного транспорту по всій Україні за три місяці цікавилися 2,3 млн разів.

Які авто пропонували під час дії нульового розмитнення

У регіонах із найбільшим попитом частіше за інші типи кузова виставляли на продаж седани. У квітні — червні досить багато оголошень було в Київській і Дніпропетровській областях.

Як порівняти з даними мирного періоду, кількість оголошень із таким типом кузова збільшилася на 81,5% в Івано-Франківській і Львівській областях. У цих регіонах також удвічі більше стали пропонувати хетчбеки, універсали та позашляховики.

Щодо найпопулярніших марок у цих областях, то на Дніпропетровщині активно пропонували Daewoo (2 575 оголошень), а фаворитом продажу в одеситів стала Toyota (1 887 оголошень).

Водночас Volkswagen став лідером за кількістю пропозицій одразу в трьох областях — Київській (5 875 оголошень), Львівській (4 837) та Івано-Франківській (2 414 оголошень).

Аналітики також додають, що збільшення пропозиції в регіоні не завжди означає, що й ціни будуть найбільш доступними.

Quote«Ту саму модель Daewoo Lanos 2007 року, яку пропонують на ринку найчастіше, можна було знайти дешевше на Львівщині чи Одещині. З-поміж трьох областей, де продавали багато Volkswagen Passat 2012 року, у Франківській області ціна була доступнішою. Toyota Camry 2008 року з пробігом теж була дешевшою на Заході України», — зауважили аналітики порталу.

Ціни на автомобілі з пробігом у червні 2022 року

За типом пального вживане авто на бензині частіше пропонували в Київській області (25,8 тис. оголошень).

Volkswagen — лідер за кількістю пропозицій одразу в трьох областях — Київській, Львівській та Івано-Франківській. Фото: OLX Авто

Volkswagen — лідер за кількістю пропозицій одразу в трьох областях — Київській, Львівській та Івано-Франківській. Фото: OLX Авто

Найбільше дизельних авто можна було знайти на Львівщині (13 тис. оголошень). У цих областях було достатньо й електрокарів (1,5 тис. оголошень).

Пропозицій щодо продажу гібридів, як порівняти з іншими регіонами, було багато на Одещині (620 оголошень).

Цікаво, що проти періоду до вторгнення лише в цих областях ринок поповнився електрокарами на 89% і гібридами на 62%.

Нагадаємо: з 1 липня 2022 року Верховна Рада повернула мита та оподаткування ПДВ імпортних товарів і розмитнення авто. Низка депутатів Верховної Ради вважають це несправедливим щодо громадян, які фізично не встигли перевезти автомобіль через кордон, і внесли відповідний проєкт закону до ВР.

Коментарі

Всі новини