Facebook Pixel

Водії зможуть обирати номери в онлайн-режимі

Як отримати номери, що сподобалися. Фото: Сергій Суховський

Як отримати номери, що сподобалися. Фото: Сергій Суховський

МВС оголосило про відкриття доступу до бази даних номерів. Відтепер водії, зайшовши на сайт opendata.hsc.gov.ua, зможуть самотужки дібрати вподобану комбінацію номерних знаків.

На порталі ГСЦ МВС запрацював сервіс «наявність номерних знаків». Він відкриває онлайн-доступ до бази номерних знаків у всіх сервісних центрах і дає змогу обрати вподобану буквено-числову комбінацію. Послуга добору безоплатна, хоча раніше на тому самому сайті обрати номери можна було лише в «платних» категоріях.

Сервіс передбачає два варіанти вибору. Перший критерій пошуку — «числова комбінація». Він дає змогу знайти «місце розташування» конкретної буквено-числової комбінації — в якому саме сервісному центрі МВС і ЦНАП будуть шукані таблички. Зазначивши в полі «пошук» номер певного центру МВС, можна побачити всі номерні знаки, наявні саме в ньому.

Telegram Logo

Інший критерій пошуку — «наявність в області». Обравши його, можна дізнатися про реєстраційні знаки, наявні в сервісних центрах МВС і ЦНАП конкретного регіону плюс дізнатися їхню вартість. Більшість комбінацій безоплатні, але є і «цінні», які коштуватимуть 4 тис., 8 тис. і 10 тис. А традиційно «модні» номери «усі шістки» й «три нулі» (КА6666ВО, КА6666ВХ, КА6666СВ, КА6666СЕ, КА6666СК, КА6666СО, КА6666СР, КА0002НЕ, КА0002НМ, КА0002НО, КА0004ЕВ, КА0004СР, КА0004СТ) оцінюються в 30 тис. грн.

Оскільки база доступних комбінацій оновлюється в режимі реального часу, «забронювати» вподобаний номерний знак не вийде. Тому, збираючись до сервісного центру МВС за комбінацією, що зацікавила, оберіть із переліку доступних номерів ще 2 — 3 прийнятні варіанти.

Розцінки на комбінації реєстраційних номерів. Скан: ДСЦ МВС

Розцінки на комбінації реєстраційних номерів. Скан: ДСЦ МВС

Коментарі

Всі новини