Facebook Pixel

Велика Британія обмінюватиме українські водійські права без іспитів, але з оплатою

Велика Британія  обмінюватиме українські «права» без іспитів. Скан: МВС

Велика Британія обмінюватиме українські «права» без іспитів. Скан: МВС


Влада Сполученого Королівства оприлюднила акт The Driving Licences (Exchangeable Licences) Order 2021, в якому наша країна внесена до списку Designated countries (з анг. «Певні країни»). Тобто тепер кожен громадянин України, який проживає у Великій Британії на законних підставах, зможе обміняти своє водійське посвідчення певних категорій на британський аналог. Відтепер йому для цього не потрібно отримувати тимчасове британське посвідчення та здавати теоретичний і практичний іспити.

За словами глави МВС України Арсена Авакова, цей акт став результатом майже п'ятирічної роботи його підлеглих із британськими колегами з експертизи відповідності стандартам підготовки водіїв у двох країнах.

Telegram Logo

«Тепер кожен громадянин України, який проживає у Великій Британії, зможе обміняти своє водійське посвідчення на аналогічний документ Великої Британії без іспитів! — прокоментував новину Аваков. — Найближчим часом ми введемо аналогічні умови для британських водіїв в Україні».

З часу переїзду до Великої Британії та протягом 12 місяців дозволяється керувати автівкою на підставі українського водійського посвідчення без необхідності його обміну. Після цього терміну водієві необхідно обміняти своє посвідчення.

Впровадження зазначеної процедури створить сприятливі умови для громадян України, які проживають у Великій Британії, і дозволить зберегти фінансові та часові ресурси. Зараз Україна працює над введенням аналогічних умов обміну водійських посвідчень громадян Великої Британії, які проживають у нашій державі. Інформація щодо процедур обміну водійських посвідчень: https://www.gov.uk/exchange-foreign-driving-licence.

Коментарі

Всі новини