Facebook Pixel

У жовтні у Києві сплатили паркування на 2,3 млн грн і оштрафували на 4,5 млн грн.

У жовтні в Києві сплатили паркування на 2,3 млн грн і виписали штрафів на 4,5 млн грн

У жовтні в Києві сплатили паркування на 2,3 млн грн і виписали штрафів на 4,5 млн грн

У жовтні в Києві було зібрано 2,3 млн. грн. оплати за паркування, тоді як штрафи за неправильне паркування принесли 4,5 млн. грн.

Міська влада Києва відзвітувала про розвиток нової паркувальної стратегії столиці. У жовтні оплата за паркування принесла до міської скарбниці 2,288 млн грн проти 2,212 млн грн у вересні та 1,601 млн грн у серпні.

Майже 96% суми в жовтні сплачено за паркування в найдорожчій, першій зоні, що включає центр Києва. Найбільша сума, сплачена однією особою за місяць, становила 5 355 грн.

Оплата паркування в Києві у жовтні

Водночас кількість оплат за паркування через застосунок «Київ Цифровий», як порівняти з вереснем, зросла більш як на третину. Крім того, для оплати активно використовуються такі сервіси, як-от Parking UA, EasyRay, Приват24, iPay та Portmone.

Telegram Logo
Середня тривалість одного паркування (хв) у серпні — жовтні 2021 року. Таблиця: КМДА

Середня тривалість одного паркування (хв) у серпні — жовтні 2021 року. Таблиця: КМДА


Оплата штрафів за паркування у жовтні

Загальна сума штрафів, сплачених у жовтні, як порівняти із серпнем, збільшилася в півтора раза і склала 4,557 млн грн. Рекордсмен за кількістю штрафів отримав 9 ухвал.

«У жовтні зафіксовано значне зменшення середньої тривалості паркування, як порівняти з літнім періодом, – наголосив заступник голови КМДА Костянтин Усов. – У першій зоні вона скоротилася з трьох годин до двох, у другій – з трьох із половиною до півтори години, а в спальних районах – із чотирьох із половиною годин до двох».

Водночас, за словами Усова, загальна кількість паркувань, як порівняти із серпнем, зросла вдвічі.

6.jpeg

Коментарі

Всі новини