Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Магнітна магістраль. У США знайшли спосіб заряджати електромобілі на ходу

У США запустять магістраль для зарядження електромобілів на ходу. Фото: unsplash / Jp Valery

У США запустять магістраль для зарядження електромобілів на ходу. Фото: unsplash / Jp Valery

У США працюють над бетонною магістраллю, частково вкритою так званим намагніченим бетоном на основі фериту, яка зможе заряджати електромобілі за допомогою безпроводової мережі.

Дорога проходитиме по території кампусу Університету Пердью у Вест-Лафайетті. Ділянка в 400 м., по якій їздитимуть електровантажівки, протестують інженери, пише видання Global Constructionre View.

Такого відрізка дороги має вистачити для розуміння, чи може цей матеріал заряджати акумулятори ємністю 200 кВт*год. Якщо випробування пройдуть успішно, то в подальшому планується електрифікувати ділянку великої автомагістралі Індіани, але яку — не повідомляється.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Над створенням бетонної магістралі працюють Університет Пердью та Департамент транспорту штату Індіана спільно з німецьким стартапом Magment. За словами професора Університету Пердью Наді Гкріци, завдяки цій інновації планується скоротити викиди СО2 та інших отруйних речовин, які забруднюють не тільки повітря, а й грунт, і воду поблизу доріг. Водночас, за словами представників Magment, вартість прокладення такої дороги — не дорожче ніж звичайної асфальтованої.

Контекст. Раніше ми повідомляли, що екологічні стандарти Euro-7, що набирають чинності у 2025 році, зроблять електрокари більш вигідними, ніж бензинові авто.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини